Deniz Seki’den Murda paylaşımı

21.04.2022
Deniz Seki’den Murda paylaşımıMeşhur müzisyen Deniz Seki, 4 yıl 2 ay hapis cezası alan Murda için bir paylaşım yapmış oldu.


Deniz Seki'den Murda paylaşımı

Meşhur müzisyen Deniz Seki, uyuşturucu ticareti yapmak suçlamasıyla 6 yıl 3 ay hapis yatmıştı.

Hapis günlerini unutamayan ve etkisinden hala çıkayamayan Seki, kişisel toplumsal medya hesabından rapçi Murda’nın hapis cezasına çarptırılmasına tepki gösterdi.

Seki, bazı şarkılarında uyuşturucu madde kullanmaya özendirdiği iddiasıyla yargılandığı davada 4 yıl 2 ay hapis cezası alan ‘Murda’ lakaplı rapçi Önder Doğan, için şunları yazdı:

“Senelerce mağdur oldum”

“Benzer konulardan senelerce mağdur olmuş biri olarak yazıyorum.

Dışarıda katili, hırsızı, tecavüzcüsü, çocuk istismarcısı, hanıma ayrı hayvana ayrı sertlik uygulayanlar elini kolunu sallayarak gezebiliyor ve bu pislikler için hakkaniyet sistemi işlemiyor. Sadece söz mevzusu şarkı yazıp söyleyen kişiler olunca mı hakkaniyet sistemi işliyor?

“Yazık günah”

@ezhel06 için aynısını yaptınız çocuk senelerdir kendi ülkesine giremiyor. Yazık, günah @murdaworld için yapmayın artık.

“Müziğin sansürü olmaz”

Müziğin sansürü olmaz. Hepimiz istediğini yazsın, istediğini söylesin, istediğini dinlesin. Oldukça mu rahatsız oldunuz en fazla yasaklar dinletmezsin kimsenin özgürlüğünü elinden almak bu kadar kolay olmamalı #freemurda”

Deniz Seki den Murda paylaşımı #1

Deniz Seki den Murda paylaşımı #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.