Zelzele mi oldu? 1 Mart 2022 nerede zelzele oldu?

02.03.2022
Zelzele mi oldu? 1 Mart 2022 nerede zelzele oldu?Akdeniz’de meydana gelen depremi hisseden vatandaşlar, “Zelzele mi oldu?” sorusunu araştırıyor. AFAD, Akdeniz açıklarında meydana gelen depremin büyüklüğünü duyurdu.


Deprem mi oldu? 1 Mart 2022 nerede deprem oldu?

Akdeniz’de meydana gelen depremin sertliği, vatandaşlar tarafınca merak ediliyor…

Kısa süreli paniğe yol açan depremin arkasından vatandaşlar, arama motorlarında ”Zelzele mi oldu, nerede zelzele oldu, kaç büyüklüğünde?” sorularının yanıtlarını araştırıyor.

AFAD tarafınca ise Antalya’nın Kemer ilçesinde meydana gelen depremin sertliği duyuruldu.

Bugün meydana gelen depremlerin sıralaması, 1 Mart 2022 AFAD son depremler sıralamasında yerini aldı. Peki Antalya depreminin sertliği kaç? İşte detaylar…

AKDENİZ DEPREMİNİN ŞİDDETİ KAÇ?

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın (AFAD) Twitter hesabı üstünden meydana getirilen bilgilendirmeye gore; saat 19:43’te Antalya Kemer’de 4.6 büyüklüğünde zelzele meydana geldi.

Deprem mi oldu? 1 Mart 2022 nerede deprem oldu? #1

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.