Derya Şensoy – Celal Can Algül aşkından yeni kare

05.01.2022
Derya Şensoy – Celal Can Algül aşkından yeni kareOrtalama 9 aydır ilişkilerini sürdüren Derya Şensoy ile sevgilisi Celal Can Algül, yeni yılı Sapanca’da karşıladı.


Derya Şensoy - Celal Can Algül aşkından yeni kare

Merhum usta oyuncu Ferhan Şensoy’un kızı Derya Şensoy, Sarp Levendoğlu ile ayrıldıktan sonrasında aşka küsmemiş ve aramış olduğu mutluluğu Celal Can Algül’de bulmuştu.

SAPANCA’DA YENİ YILA GİRİŞ

Ortalama 9 aydır aşk yaşayan çift, 2022’yi Sapanca’da karşıladı. Kendilerine zaman ayıran ikili, beraber dinlence yapmış oldu.

“2022’YE HAZIR BİRİLERİ”

Konakladıkları butik otelin sıcak havuzuna da girmeyi dikkatsizlik etmeyen çiftten Şensoy, o anları Instagram’dan yayınladı. Peşinden sevgilisiyle beraber hamakta objektif karşısına geçen Derya Şensoy, bu fotoğraflarını, “2022’ye oldukca hazır birileri…” ifadelerini not düştü.

Derya Şensoy - Celal Can Algül aşkından yeni kare #1

Derya Şensoy - Celal Can Algül aşkından yeni kare #2

Derya Şensoy - Celal Can Algül aşkından yeni kare #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.