Destan 5. bölüm izle tek parça! Destan son bölüm full izle!

22.12.2021
Destan 5. bölüm izle tek parça! Destan son bölüm full izle!


Destan 5. bölüm izle tek parça! Destan son bölüm full izle!

Destan dizisinin 5. kısmı ATV ekranlarında seyirciyle buluştu. Destan son bölümde; Akkız, pençesi olmamaya ant içtiği Han’ın önünde eğildi. İşte Destan son bölüm full izle detayları…

Destan 5. bölüm izle

‘Destan’ın beşinci bölümünde Akkız daha küçükken pençesi olmaya and içtiği Çift Başlı Kurt’un kim bulunduğunu anlamış olur. Batuga’nın önünde diz vurup bağır basarak onu Dağ’la Gök’ü bir edecek han olarak merhabalar. Akkız yaşamının amacını bulmakla kalmamış, Batuga’nın annesinin masum olduğuna dair bir de ipucu elde etmiştir. Batuga ile Akkız beraber bu izin peşine düşer. Akkız, Batuga’nın bir oyunuyla Alpagu Han’ın dikkatini çekmeyi ve onunla tanışmayı başarır fakat Tılsım Hatun’un masum bulunduğunu kanıtlayabilmesi için ne olursa olsun saraydan çıkıp Çolpan Han’a ulaşmalıdır. Alpagu Han’ı saraydaki odasında öldürmeye kalkışmak, Akkız’ı ölümle karşı karşıya bırakır. Üstelik tam da yaşamının amacını bulmuşken.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.