Destan 6. bölüm izle tek parça! Destan son bölüm full izle!

29.12.2021
Destan 6. bölüm izle tek parça! Destan son bölüm full izle!


Destan 6. bölüm izle tek parça! Destan son bölüm full izle!

Destan dizisinin 6. kısmı ATV’de seyirciyle buluştu. Destan dizisinin son bölümünde; Akkız ve Kaya birbirine kılıç çekti. İşte Destan dizisinin son bölüm full izle detayları…

Destan 6. bölüm izle

‘Destan’ın altıncı bölümünde Akkız’ın pençe bulunduğunu bilen Müslüman Arap evladı yakalayan Balamir, Batuga ile Kırçiçek’in nişan toyunda evladı ortaya çıkarır ve Alpagu Han’ın direğe yanlış suçluyu astığını davetli tüm boy beylerinin öğrenmesini sağlar. Balamir’in bu hamlesi, Alpagu Han’ı tahtını, Akkız’ı ise canını kaybetmekle karşı karşıya getirir.

Batuga acısını yüreğine gömüyor

Alpagu tahtını sağlama almak için fazlaca zekice bir hamle yapar fakat Akkız, Batuga’nın Yaman’a açtırdığı gizli saklı geçitten kaçmak zorunda kalır. Bir yazgının iki yarısı olan Akkız ve Batuga, iki ayrı yola sürüklenirler. Batuga acısını yüreğine gömüp tek başına Kaya’nın akıl oyununa karşı oyun kurarak Müslüman evladı kurtarmaya çalışır. Tüm Gök’ün ardında olduğu Akkız ise Batuga dahil herkesi fazlaca şaşırtan bir hamle yapar.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.