Destan nerede çekiliyor? Destan Beykoz Ayakkabı Fabrikası’nda mı çekiliyor? Destan dizisi nerede çevriliyor?

28.12.2021
Destan nerede çekiliyor? Destan Beykoz Ayakkabı Fabrikası’nda mı çekiliyor? Destan dizisi nerede çevriliyor?


Destan nerede çekiliyor? Destan Beykoz Kundura Fabrikası'nda mı çekiliyor? Destan dizisi nerede çevriliyor?

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ilişik; başrollerini Ebru Şahin, Selim Bayraktar ve Edip Tepeli’nin, yönetmenliğini Komut Khalilzadeh’in üstlendiği; senaristliğini Dere Erdem ile Ayşe Ferda Eryılmaz’ın yazdığı “Destan” dizisi 23 Kasım Salı 20.00’de ATV seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki fakat Destan dizisi nerede çekiliyor?

Destan nerede çekiliyor?

Destan dizisi İstanbul’da çekiliyor. İddialı dizisinin çekimlerinin bir kısmı Bozdağ Film Platosu içinde yapılırken mühim bir kısmı için de Beykoz Ayakkabı Fabrikası kullanıldı. Hususi bir çalışmayla döneme uygun hale getirilen stüdyolar izleyicinin beğenisine sunulurken oyuncuların da değişik bir dünyanın kapılarını aralamasını sağlamış oldu.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.