DestanYaman kimdir? Yaman’ın gerçek adı nedir? Ahmet Olgun Sünear canlandırıyor! Ahmet Olgun Sünear kaç yaşlarında?

28.12.2021
DestanYaman kimdir? Yaman’ın gerçek adı nedir? Ahmet Olgun Sünear canlandırıyor! Ahmet Olgun Sünear kaç yaşlarında?


DestanYaman kimdir? Yaman'ın gerçek adı nedir? Ahmet Olgun Sünear canlandırıyor! Ahmet Olgun Sünear kaç yaşında?

Destan dizisinin oyuncuları içinde Yaman dikkat çekti. Yaman’ı Ahmet Olgun Sünear yaşam veriyor. Ahmet Olgun Sünear hakkında bilgiler haberimizde…

Destan Yaman kimdir?

Sırma’nın nişanlısı. Akkız’ın yakın dostlarından biri. Dağ Hanlığı’nın yürekli savaşçılarından biri.

Ahmet Olgun Sünear kimdir?

Ahmet Olgun Sünear, 24 Aralık 1982 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Sanayi Ürünleri Tasarımı üstüne eğitim aldı. Kameralar karşısına ilk kez 2009 senesinde Kampüste Çıplak Ayaklar isminde beyazperde filmimizde canlandırdığı Arda karakteri ile geçti. “Son”, “Boynu Bükükler”, “Maral”, “Mayıs Kraliçesi”, “Kanıt: Ateş Üstünde”, “Seven Ne Yapmaz” şeklinde yapımlarda rol alan Ahmet Olgun Sünear, şimdilerde Yıldız televizyonunda gösterilen Erkenci Kuş dizisinde Bulut karakterine yaşam vermektedir. Ahmet Olgun Sünear, 1.89 metre uzunlukta, 85 kilo ve Oğlak burcudur. 
 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.