Dilek’in yanlış anlaması her şeyi bozdu! Gönül Dağı 39. bölüm fragmanı

Dilek, Halime’nin sürprizini yanlış anlar. Dilek’in tavırları herkesi derinden üzer. Öte yandan Halime fenalaşır. Seyirci bir yandan Kenan …

31.10.2021
Dilek’in yanlış anlaması her şeyi bozdu! Gönül Dağı 39. bölüm fragmanı

Dilek, Halime’nin sürprizini yanlış anlar. Dilek’in tavırları herkesi derinden üzer. Öte yandan Halime fenalaşır. Seyirci bir yandan Kenan doktorun ailesinin Muammer ve Döndü mü olduğu sorusuyla karşı karşıya kalır. Mezarcı İlyas’ın Ramazan’a teklifi ise herkesi şaşırtır. Gönül Dağı 39. bölüm fragmanı

Kenan Doktorun aradığı mendilin aynısı Döndü’nün de vardır. Aynı ebe tarafından hediye edilen mendiller Döndü’yü de Kenan Doktoru da şaşırtır. Ramazan, ise Asuman’dan ümidini kesmiş avera dolaşırken, mezarcı İlyas kendisine şaşırtan bir teklifte bulunur. Veysel ise yeni evi için arsa alır. Dilek, kendisine gelen iş teklifini değerlendirmeye çalışır. Öte yandan Halime Dilek’in gönlünü almak için sürpriz hazırlar. Ancak Dilek her şeyi yanlış anlar.

GÖNÜL DAĞI 39. BÖLÜM FRAGMANI

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz türküsü ‘Gönül Dağı’ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film’in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi’ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yaptığı Gönül Dağı’nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.