Diş Hekimi Gökhan Atakan kimdir?

17.02.2023
Diş Hekimi Gökhan Atakan kimdir?


Sanat dünyasının meşhur adları ile doktor meslektaşlarının da diş tedavisi için tercih etmiş olduğu Uzman Diş Hekimi Gökhan Atakan, yurt içi ve yurt haricinde verdiği eğitimlerle de adından sıkça söz ettiriyor. Peki Gökhan Atakan kimdir, hangi eğitimleri aldı, hangi tedavileri uyguluyor?

Diş Hekimi Gökhan Atakan kimdir?

Güzel duyu ve sıhhatli bir diş sağlığına haiz olmak isteyen sanat dünyasının meşhur adları ve bölgesindeki siyasetçiler kendilerini Uzman Diş Hekimi Gökhan Atakan’a teslim ediyor. Atakan’ın hastaları içinde fazlaca sayıda doktor meslektaşı da bulunuyor. İşte yurt içi ve yurt haricinde verdiği eğitimlerle de tıp dünyasında adından sıkça söz ettiren Diş Hekimi Gökhan Atakan hakkında merak edilenler…

ADANA’DA DOĞDU ADINI DÜNYAYA DUYURDU

Gökhan Atakan, 1984 senesinde Adana’da dünyaya geldi. 2003 senesinde Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı eğitimini 2008 senesinde tamamlayarak ‘diş hekimi’ unvanını aldı. Mezun olduktan derhal sonrasında başladığı ‘Restoratif Diş Tedavisi ve Endodonti’ doktora programı çerçevesinde gerçekleştirdiği sıkıntılı klinik çalışmasını başarıyla bitirerek 2013 senesinde ‘Dr.’ (Ph.D) unvanını aldı. Peşinden İsviçre’de mikroskop destekli endodonti üstüne eğitimler aldı ve 2022 yılı sonunda kök kanal tedavisi işlemlerini kısaltan yeni bir alet tasarlayıp meslektaşlarının beğenisi kazanmıştır.

DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDA SEMİNERLER DÜZENLİYOR

2013-2015 yılları aralığında hususi bir hastanede vazife meydana getiren Dr. Gökhan Atakan, ondan sonra kendi kliniğini açtı. Kök kanal tedavisi sonrası geliştirdiği hususi bir protokol ile (CleanEndo Protokolü) adını diş hekimliği yaşamına duyuran Dr. Atakan, teknolojik cihazların diş hekimliğine entegrasyonuyla ilgili hususi emekler yürütmektedir. Mikroskop destekli endodonti ve gülüş estetiği üstüne hem Türkiye’nin hem de dünyanın dört bir yanında kurslar ve seminerler düzenleyen Dr. Gökhan Atakan, evli ve iki çocuk babasıdır. Dr. Atakan ek olarak Türk Endodonti Derneği ve Güzel duyu Diş hekimliği Akademisi Derneği üyesidir.

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.