Disney+, Spider-Man’i rakip platforma kaptırdı!

08.02.2022
Disney+, Spider-Man’i rakip platforma kaptırdı!


Spider-Man: No Way Home bu yıl içinde dijital bir izlenme hizmetinde izlenebilecek, bir tek bu, muhtemelen beklediğiniz bir platform olmayacak. Son birkaç senedir karmaşık lisans anlaşmalarını takip etmediyseniz, Spider-Man’i beklediğiniz son olarak yer Starz isminde izlenme platformu olabilir.

Starz ve Sony Pictures içinde meydana getirilen bir lisans anlaşması Spider-Man: No Way Home’u da kapsayacak. Deadline tarafınca gösterilen bir rapor Spider-Man filminin önümüzdeki altı ay içinde Starz’da yayınlanmaya başlayacağını bildirdi. Bu, No Way Home’un fazlaca daha erken bir zamanda Disney+’a geleceğini düşünen Disney+ aboneleri için büyük sürpriz.

Yeni Spider-Verse filminin başrol oyuncusu belli oldu!


Yeni Spider-Verse filminin başrol oyuncusu belli oldu!

Sony, bir kaç yıl ilkin duyurduğu ve MCU’nun ilk hanım başrolünü göreceğimiz Madame Web filmi için oyuncu seçimini tamamladı.

Spider-Man: No Way Home nerede yayınlanacak?

Sony Pictures ve Disney, geçen yıl Sony Pictures’ın 2022-2026 arasındaki yayınlarının ilkin Netflix’te, arkasından Disney+’ta yayınlanmaya hazır hale geleceğini belirten bir antak kalma imzaladı. Yalnız Spider-Man: No Way Home Aralık 2021’de seyircilerle buluşmuş olduğundan bu anlaşmaya dahil edilmedi. Bu yüzden de Starz 18 ay süresince izlenme haklarını koruyacak.

Starz, Sony ve Disney arasındaki bu telif hakları döngüsünü kafa karıştırıcı kabul eden tek kişi siz değilsiniz. Spider-Man: No Way Home’un Starz’da yayınlanacağını öğrenen Marvel fanatikleri, toplumsal medyada büyük bir gündem yarattı. Spider-Man: No Way Home’un Disney+’a ulaşacağından güvenli olabilirsiniz, bir tek bu, beklediğiniz kadar süratli olmayabilir.

Ek olarak, Spider-Man: No Way Home hala sinemalarda ve son zamanlarda internasyonal alanda 1 milyar doları aşan 10 filmden biri haline geldi.

Peki ya siz Spider-Man: No Way Home’un Starz isminde platformda yayınlanması hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum‘da bizimle paylaşabilirsiniz. 


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.