Diyarbakır’da evlat hasreti çeken çift, ikiz gebelik müjdesi aldı

05.04.2022
Diyarbakır’da evlat hasreti çeken çift, ikiz gebelik müjdesi aldıMikro tese ameliyatının gerçekleştirilmesinin peşinden PRP, akupunktur ve tüp bebek tedavisi alan Erkmen çifti, 4 senelik evlat hasretinin peşinden ikiz bebek müjdesi aldı.


Diyarbakır’da evlat hasreti çeken çift, ikiz gebelik müjdesi aldı

Diyarbakır’da ikamet eden Tuba (31) ve Mehmet Erkmen (28) çiftinin, 4 senedir evlat hasreti sonlanmış oldu.

Mikro tese ameliyatı gerçekleştirilmesinin peşinden PRP, akupunktur ve tüp bebek tedavisi ile üçlü kombine tamamlanan çift, kontrol günü müjdeyi aldı.

Erkmen çifti, ikiz gebelik haberi ile mutluluk gözyaşları döktü.

“AZOSPERMİ HASTASISIN DEDİLER”

Baba olma müjdesi alan ve mikro tese ameliyatı ile başarıya ulaşan Mehmet Erkmen, daha ilkin çocuk sahibi olamayacaklarını duyunca dünyası başına yıkıldığını belirterek şu ifadeleri kullandı:

“3 yıl ilkin hastaneye gittim azospermi hastasısın dediler. Çocuğumun olamayacağını söyleyince tüm dünyam başıma yıkıldı.

Diyarbakır’da evlat hasreti çeken çift, ikiz gebelik müjdesi aldı #1

“İNŞALLAH DARISI OLMAYANLARIN BAŞINA”

Aldığım tedaviler sonucu Rabbim bana nasip etti. İnşallah darısı olmayanların başına. Çocuk olmadığı için arada problemler oluyordu.”

Birçok yere gittiklerini, hepsinden negatif netice aldıklarını belirten Tuba Erkmen ise çocuk sahibi olamadıkları için umutları tükenmişken ikiz gebelik haberini aldıklarını söylemiş oldu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.