Doğalgazın yüzde 75’ini devlet karşılıyor

15.02.2022
Doğalgazın yüzde 75’ini devlet karşılıyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, doğalgazda 1000 liralık bir doğalgaz faturasının aslına bakarsak 4000 lira bulunduğunu, yüzde 75’ini devletin karşıladığını söylemiş oldu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Mahalli Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki A Haber’de “Sebep Netice” programına katıldı.

Programda mühim açıklamalara yer veren Özhaseki, Ziraat Kredi marketlerinde fiyatların daha da düşeceğinin altını çizerken, 2022 sonunda enflasyonun tek haneye düşeceğini belirtti.

“DOĞALGAZIN YÜZDE 75’İNİ DEVLET KARŞILIYOR”

Faturalara toplam maliyetin yazılmasını isteyen Özhaseki, tutarları AB ülkeleriyle kıyaslayarak, “Doğalgazın yüzde 75’ini devlet karşılıyor. Doğalgaz bir vatandaşa 1000 liralık geliyorsa aslına bakarsak o satmaca 4000 liralık. Doğalgazda en ucuz ülkeyiz. Kati bu.” dedi.

Özhaseki: Doğalgazın yüzde 75’ini devlet karşılıyor VİDEO

Özhaseki: Doğalgazın yüzde 75’ini devlet karşılıyor #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.