Doktoru Ece Erken’e ilaç almayı yasakladı

31.01.2022
Doktoru Ece Erken’e ilaç almayı yasakladıEşinin ölümünü kabullenemeyen sunucu Ece Erken’in yakın arkadaşı Seren Serengil, canlı yayında meşhur sunucunun son durumunu söyledi.


Doktoru Ece Erken'e ilaç almayı yasakladı

Meşhur sunucu Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümünün arkasından zor günler geçiriyor. Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümü sonrası dünyası başına yıkılan Ece Erken, cezanede “Keşke ben ölseydim.” diyerek isyan etmişti.

“UYANMAK İSTEMİYOR”

Meşhur sunucuyu evinde ziyeret eden Seren Serengil, canlı yayında Ece Erken ile ilgili bilgileri söyledi. Serengil açıklamasında, “O denli ilaç içiyor ki kendine gelmemek için uyanmak istemiyor. Doktoru uyurken kalbi durabilir diyerek yasakladı. Uyanmak istemiyor, anımsamak istemiyor. O denli fena durumda. O elindeki fotoğraf asla düşmüyor.” dedi.

Serengil konuşmasının devamında, “Ece’nin bunu kolay atlatabilmesi kolay değil. Görmüş oldu izledi. Tanrı sabır versin.” yorumunda bulunmuş oldu.

Doktoru Ece Erken e ilaç almayı yasakladı #1

Doktoru Ece Erken e ilaç almayı yasakladı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.