Doktorun mesajı Ayşecan Tatari’yi sinirlendirdi

17.02.2022
Doktorun mesajı Ayşecan Tatari’yi sinirlendirdiOyuncu Ayşe Tatari’nin gittiği tabip ufak kızının hasta gizliliği ihlal edildi.


Doktorun mesajı Ayşecan Tatari'yi sinirlendirdi

Çocuklar Duymasın’da canlandırdığı ‘Duygu’ karakteri ile tanınan oyuncu Ayşecan Tatari, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşım ile çocuğunu götürmüş olduğu doktorun hasta gizliliğini ihlal ettiğini aktardı.

MESAJI YANLIŞLIKLA AYŞECAN TATARİ’YE ATTI

Ufak kızını göz tedavisi için bir hastaneye götürmüş olan Ayşecan Tatari Instagram’dan gelen mesajla adeta şoke oldu. Kızını muayene eden tabip, Ayşecan Tatari’nin kızıyla ilgili ‘Ay ömrümü yedi bu çocuk bugün benim. Aşırı sinir oldum’ ifadesini içeren mesajı yanlışlıkla Ayşecan Tatari’ye gönderdi.

“1,5 YAŞINDAKİ KIZIM KORKTU”

Bu mesajı Instagram hesabından ifşa eden oyuncu, “Size de iyi akşamlar aslı hanım. Bakın, bu hanımefendi bugün Müjgan’ın göz ölçümünü yapmış oldu. 1,5 yaşındaki kızım, daha ilkin asla görmediği aletler karşısında korkup ağladı. Sonrasında da o günkü ‘hasta’sıyla ilgili yapacağı dedikoduyu bana atmış yanlışlıklar. Iyi mi?” ifadelerini kullandı.

HASTANE ARADI

Açıklamalarına devam eden Tatari, “Buradan şunu çıkarabilir miyiz? Hasta gizliliği aslına bakarsak çiğnenebilen bir haktır ve hastayken yaptıklarımıza dikkat mi etmeliyiz?” dedi.

Öte taraftan Ayşecan Tatari, paylaşımından derhal hastane yetkililerinin kendisiyle iletişime geçtiğini belirtti ve sürecin onlar tarafınca da takip edildiğini bildirdi.

Doktorun mesajı Ayşecan Tatari yi sinirlendirdi #1

Doktorun mesajı Ayşecan Tatari yi sinirlendirdi #2

Doktorun mesajı Ayşecan Tatari yi sinirlendirdi #3

Doktorun mesajı Ayşecan Tatari yi sinirlendirdi #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.