Dünya Kupası’nın TV rehberi

21.11.2022
Dünya Kupası’nın TV rehberi


32 takımın savaşım edeceği futbol şöleni 20 Kasım Pazar günü A Grubu’nda oynanacak Katar-Ekvador maçıyla başlamış olacak. “Kupaların kupası”, 18 Aralık Pazar günü oynanacak final müsabakasıyla sahibini bulacak.

İlk kez yaz ayları haricinde düzenlenecek turnuva, 64 karşılaşmaya sahne olacak ve TRT’den (TRT 1, TRT4K, TRT SPOR, TRT İZLE ve trtspor.com.tr) yayınlanacak.

DÜNYA KUPASI’NIN MAÇ PROGRAMI

20 Kasım Pazar:

19.00 Katar – Ekvador / TRT 1

21 Kasım Pazartesi: 

16.00 İngiltere – İran / TRT 1

19.00 Senegal – Hollanda / TRT 1

22.00 ABD – Galler / TRT SPOR

22 Kasım Salı:

13.00 Arjantin – Suudi Arabistan / TRT 1

16.00 Danimarka – Tunus / TRT 1

19.00 Meksika – Polonya / TRT 1

22.00 Fransa – Avustralya / TRT SPOR

23 Kasım Çarşamba: 

13.00 Fas – Hırvatistan / TRT 1

16.00 Almanya – Japonya / TRT 1

19.00 İspanya – Kosta Rika / TRT 1

22.00 Belçika – Kanada / TRT 1

24 Kasım Perşembe:

13.00 İsviçre – Kamerun / TRT 1

16.00 Uruguay – Cenup Kora / TRT 1

19.00 Portekiz – Gana / TRT 1

22.00 Brezilya – Sırbistan / TRT 1

25 Kasım Cuma:

13.00 Galler – İran TRT 1

16.00 Katar – Senegal / TRT 1

19.00 Hollanda – Ekvador / TRT 1

22.00 İngiltere – ABD / TRT 1

26 Kasım Cumartesi:

13.00 Tunus – Avustralya / TRT 1

16.00 Polonya – Suudi Arabistan / TRT 1

19.00 Fransa – Danimarka / TRT 1

22.00 Arjantin – Meksika / TRT 1

27 Kasım Pazar:

13.00 Japonya – Kosta Rika / TRT 1

16.00 Belçika – Fas / TRT 1

19.00 Hırvatistan – Kanada / TRT 1

22.00 İspanya – Almanya / TRT 1

 

28 Kasım Pazartesi:

13.00 Kamerun – Sırbistan  / Al Janoub Stadyumu  / TRT 1

16.00 Cenup Kore – Gana / Eğitim Şehri Stadyumu  / TRT 1

19.00 Brezilya – İsviçre  / 974 Stadyumu  / TRT 1

22.00 Portekiz – Uruguay / Lusail Stadyumu  / TRT 1

29 Kasım Salı:

18.00 Ekvador – Senegal / Internasyonal Khalifa Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

18.00 Hollanda – Katar / Al Bayt Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Galler – İngiltere / Ahmed bin Ali Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 İran – ABD / Al Thumama Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR 

30 Kasım Çarşamba:

18.00 Avustralya – Danimarka / Al Janoub Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

18.00 Tunus – Fransa / Eğitim Şehri Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Polonya – Arjantin / 974 Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Suudi Arabistan – Meksika / Lusail Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

1 Aralık Perşembe:

18.00 Hırvatistan – Belçika  / Ahmed bin Ali Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

18.00 Kanada – Fas / Al Thumama Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR 

22.00 Japonya – İspanya / Internasyonal Khalifa Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Kosta Rika – Almanya / Al Bayt Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

2 Aralık Cuma:

18.00 Gana – Uruguay / Al Janoub Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

18.00 Cenup Kore – Portekiz / Eğitim Şehri Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Sırbistan – İsviçre / 974 Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Kamerun – Brezilya / Lusail Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

Şampiyonada, gruplarını ilk iki sırada tamamlayan takımlar, adlarını son 16 turuna yazdıracak.

3 Aralık Cuma-6 Aralık Salı:

Son 16 Turu (8 maç) / TRT 1

9 Aralık Cuma-10 Aralık Cumartesi:

Çeyrek final (4 maç) / TRT 1

13 Aralık Salı-14 Aralık Çarşamba:

Yarı final (2 maç) / TRT 1

17 Aralık Cumartesi:

 Üçüncülük maçı / TRT 1

18 Aralık Pazar:

FİNAL / TRT 1

FREKANSINI GÜNCELLE, MAÇLARI KAÇIRMA!



ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.