Dünyaca ünlü şarkıcı Adele’e sahnede şok! Ağlaya ağlaya bir hal oldu…

Adele’in Londra konserinde, ünlü şarkıcının ‘Gençken kendisinden ilham aldım’ dediği İngilizce öğretmeni sürpriz yaparak sahneye çıktı …

23.11.2021
Dünyaca ünlü şarkıcı Adele’e sahnede şok! Ağlaya ağlaya bir hal oldu…

Adele’in Londra konserinde, ünlü şarkıcının ‘Gençken kendisinden ilham aldım’ dediği İngilizce öğretmeni sürpriz yaparak sahneye çıktı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

33 yaşındaki İngiliz şarkıcı Adele, yeni çıkardığı ’30’ isimli albümünden sonra İngiltere’deki ilk konserini Londra’da verdi.

Adele, konserinde oyuncu Dame Emma Thompson’nın gençken kendisine kimin ilham verdiğini sorması üzerine, Balham’daki Chestnut Grove Okulu’ndaki İngilizce öğretmeni McDonald’ın adını verdi.

“BENİ EDEBİYATLA O TANIŞTIRDI”

Ünlü şarkıcı, “8 yaşındayken okuldan ayrılmıştı. Beni edebiyatla o tanıştırdı. Her zaman İngilizce’ye takıntılıydım ama şimdi şarkı sözleri yazıyorum.

Bizi gerçekten önemserdi. İngilizce derslerimi dört gözle bekliyordum.” ifadelerini kullandı.

AĞLAYA AĞLAYA BİR HAL OLDU

Bu sözlerin üzerine Dame Emma, Adele’in İngilizce öğretmeni McDonald’ı sahneye davet ederek ünlü şarkıcıyı şaşırttı ve duygulandırdı.

Adele ve McDonald sahnede kucaklaşarak seyircilere de duygusal anlar yaşattı. Adele, sahnede gözyaşlarına boğulduğu için bozulan makyajını yeniden yaptırdı. Ünlü yıldız, öğretmeni McDonald’sın numarasını alacağına ve iletişime geçeceğine de söz verdi.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.