Dursun Özbek, Fatih Terim’i geri getirmeyi düşünüyordu

12.06.2022
Dursun Özbek, Fatih Terim’i geri getirmeyi düşünüyorduGalatasaray’da Dursun Özbek’in başkan seçilmesi, Fatih Terim’in geri dönmesi ihtimalini kuvvetlendirdi..

Başkan Burak Elmas ve yönetim kurulu 26 Mart’ta meydana getirilen Olağan Mali Genel Kurul’da ibra edilmemelerinin peşinden seçime gitme sonucu alınmıştı.

Sarı kırmızılı kulübün 103. dönem yönetiminin ve 39. başkanın belirleneceği genel kurul, Galatasaray Lisesi’nde bugün gerçekleşti.

Kıran kırana geçen seçim sonucunda Dursun Özbek, rakibi Eşref Hamamcıoğlu’na 165 oy fark atarak tekrardan başkan seçildi.

Fatih Terim’i takımın başına getirmeyi düşünüyordu

Özbek’in başkanlığı, taraftarları heyecanlandırdı.

Geçtiğimiz ay Fatih Terim’le görüşen Özbek,deneyimli teknik adam ile düşünce alışverişinde bulunmuştu.

Deneyimli hocayı, teknik direktör olarak takımın başına getirmek için “A Planı” belirleyen Özbek, “B Planını” ise Terim’i Sportif A.Ş’de görevlendirmek üstüne kurmuştu.

Dursun Özbek, Fatih Terim i geri getirmeyi düşünüyordu #1

Terim, “İlk ve son imzam” demişti

Bu sürem Galatasaray’a veda etmesinin peşinden Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımda “İlk ve son imzam” ifadelerini kullanarak; sarı-kırmızılı kulüpte tekrar teknik direktör olarak çalışmayacağını ima eden Fatih Terim’i tekrardan teknik direktör koltuğuna oturtmak isteyen Dursun Özbek, bu doğrultuda Terim’e yakınlığı ile malum Erden Timur, Cemal Özgörkey ve İsmail Sarıkaya’dan da destek alacak.

Dursun Özbek, Fatih Terim i geri getirmeyi düşünüyordu #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.