Dwayne Johnson’dan milyonluk hediye! Hayranı gözyaşlarına boğuldu…

“Hızlı ve Öfkeli” serisinin yıldız oyuncusu Dwayne Johnson, hikayesinden etkilendiği bir hayranına pikap tarzındaki otomobilini hediye etti …

26.11.2021
Dwayne Johnson’dan milyonluk hediye! Hayranı gözyaşlarına boğuldu…

“Hızlı ve Öfkeli” serisinin yıldız oyuncusu Dwayne Johnson, hikayesinden etkilendiği bir hayranına pikap tarzındaki otomobilini hediye etti.

“The Rock” lakaplı Amerikalı aktör Dwayne Johnson, bir hayranına verdiği hediyeyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Ünlü oyuncu hikayesinden etkilendiği deniz kuvvetleri gazisi bir hayranına kendi kullandığı pikap tarzındaki otomobili hediye etti. 

Dünyaca ünlü yıldızın hediyesi karşısında şaşkına dönen hayranı ayakta durmakta zorlandı. Sevinçten göz yaşlarını tutamayan hayranına sarılan Johnson, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Ünlü oyuncu, takipçileriyle paylaştığı videonun altına “Bugün güzel bir gündü” yazarak, “Mutlu Noeller Oscar Rodriguez, yeni aracının keyfini çıkar” notunu düştü. Johnson aynı zamanda hayranını Gal Gadot ve Ryan Reynolds ile başrolleri paylaştığı Red Notice filminin özel film gösterimine de özel bir davette bulundu.

Johnson, tüm izleyiciler için bilgi topladığını ancak en çok Oscar’ın hikayesinden etkilendiğini şu sözlerle ifade etti:

“Oscar 75 yaşındaki annesine bakıyor. Kişisel antrenörlük yapıyor. Aile içi şiddet mağduru kadınlara destek veriyor. Gururlu ve alçakgönüllü bir donanma gazisi”

Johnson sözlerini “Şimdi gidip yeni aracının keyfini çıkar. Sana ve ailene mutlu yıllar diliyorum” cümleleriyle sonlandırdı.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.