Dying Light 2 bitirmek için 500 saat harcamak gerekecek!

09.01.2022
Dying Light 2 bitirmek için 500 saat harcamak gerekecek!


4 Şubat 2022 tarihinde Xbox Series X|S, PS4, PS5, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek Dying Light 2 cephesinden yeni haberler geldi. Oyunun yapımcısı Techland tarafınca meydana getirilen açıklamaya nazaran oyunu yüzde 100 oranda bitirebilmek için minimum 500 saat harcamanız gerekecek. Oyuna gelecek olan ek içeriklerle bu sürenin katlanması planlanıyor. Hollywood yıldızı, Dying Light […]

4 Şubat 2022 tarihinde Xbox Series X|S, PS4, PS5, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek Dying Light 2 cephesinden yeni haberler geldi. Oyunun yapımcısı Techland tarafınca meydana getirilen açıklamaya nazaran oyunu yüzde 100 oranda bitirebilmek için minimum 500 saat harcamanız gerekecek. Oyuna gelecek olan ek içeriklerle bu sürenin katlanması planlanıyor.

Hollywood yıldızı, Dying Light 2’nin kadrosuna dahil oldu!


Hollywood yıldızı, Dying Light 2’nin ekibine dahil oldu!

Dying Light 2 ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Merakla beklenen oyunun ekibine bir Hollywood yıldızı dahil oldu.

Dying Light 2, oynanış süresiyle mutlu edecek

Techland, Dying Light’ın resmi Twitter hesabından yeni bir haberi paylaştı ve 2015 senesinde piyasaya sürülen birinci şahıs zombi aksiyon hayatta kalma korku oyununun devamının ‘Varşova’dan Madrid’e yürümek kadar uzun süreceğini’ belirtti. Merak edenler için bu yürüyüş averaj 534 saat alıyor. İnternette adeta patlama yaratan bu haberin sonrasında yeni bir informasyon daha paylaşıldı.

dying-light-2-tekrardan-ertelendi-iste-nedeni

Techland, oyunun ana hikayesinin ve yan hikayelerin toplamda 100 saat şeklinde bir sürede bitirilebildiğini ve 500 saat bareminin oyundaki tüm görevleri ve sonları bitirmek, haritadaki her şeyi tek tek keşfetmek ve tüm başarımları açmak için geçerli bulunduğunu, oyunun sıkıcılık seviyesine gelecek kadar süre harcanacak bir durumda olamayacağını da deklare etti.

Dying Light 2 minimum sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows® 7
  • İşlemci: Intel Core i3-9100 / AMD Ryzen 3 2300X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti / AMD Radeon™ RX 560 (4GB VRAM)
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan.

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows® 10
  • İşlemci: AMD / Intel CPU running at 3.6 GHz or higher: AMD Ryzen 5 3600X or Intel i5-8600K or newer
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce RTX™ 2060 6GB or AMD RX Vega 56 8GB or newer
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Peki sizler Dying Light 2 ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.