Dying Light 2, çıkışı ile birçok problemi çözecek!

03.02.2022
Dying Light 2, çıkışı ile birçok problemi çözecek!


Dying Light 2 için artık geri sayıma geçildi. 4 Şubat 2022 tarihinde oyun hayatına merhaba diyecek olan yapım, senenin de en merak edilenleri içinde yer ediniyor. Sıkıntılı bir geliştirme süreci sebebiyle sürekli ertelenen oyun, önincelemelerde pek de iç açıcı geri dönüşler almadı.

Oyunda fazlaca sayıda hata bulunduğunu belirten basın kuruluşları, ilk gün güncellemesi ile bu durumun ortadan kalkabileceğini aktarıyor. Gelen bilgilere gore yapımcı stüdyo Techland de, sorunların çoğuna ilk günden çözüm bulmanın yollarını arıyor.

Oyun şirketleri para bastı: EA 2021’de ne kadar kazandı?


Oyun şirketleri para bastı: EA 2021’de ne kadar kazanmıştır?

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden önde gelen EA Games, 2021 senenin üçüncü çeyrek verilerini yayınladı! İşte detaylar…

Dying Light 2 ilk gün güncellemesi fazlaca sayıda problemi çözecek

Geliştirme süreci süresince sıkça ertelenen Dying Light 2, artık 4 Şubat tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak. Uzun süreden beri dört gözle beklenen ve sunduklarıyla da dikkat çeken yapım, bazı yayıncılara ve oyun içinde ne olduğu üreten kurumlara araştırma için verildi. Birçok hatanın gözlemlendiği yapım, bazı noktalardan hayal kırıklığı olarak nitelendirildi. Yer yer oyunun ilerleyişin engellemiş olan hataların, Techland‘in gündeminde olduğu öğrenildi.

Dying Light 2

Açıklama gerçekleştiren stüdyo, binden fazla düzeltme gerçekleştirdiklerini belirtti. İlk gün yayınlanacak olan güncelleme ile ilgili şirket şunları aktardı:

Son iki hafta içinde tüm platformlara binin üstünde düzeltme ve iyileştirme ekledik. Önümüzdeki birkaç gün içinde binlerce ince ayar içeren ilk yamanın konsollarda yayınlanmasını bekleyebilirsiniz ve elbet PC sürümünü gerçek zamanlı olarak iyileştirme çabalarımızı sürdürüyoruz.

Kafalarda sual işaretlerine neden olan öninceleme performansı, akıllara Cyberpunk 2077‘yi getirdi. Oyuncuların da tekrardan bu şekilde bir deneyim yaşamak istemedikleri hali hazırda malum bir gerçek.

SDNShiftdelete.net

4 Şubat‘ta Xbox One, Series X|S, PS4, PS5 ve PC için çıkacak oyun, bilhassa ilk gün güncellemesi sonrası başka bir seviyeye çıkabilir. Ek olarak oyunu oynamadan ilkin Nvidia ve AMD taraflarından gelebilecek hususi güncellemeleri de kurmanız tavsiye edilir. Bakalım Dying Light 2, beklenen performansı oyun hayatına sunabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Peki siz kıymetli üyelerimizin Dying Light 2‘den beklentileriniz neler? Sizce oyun Cyberpunk 2077 şeklinde olur mu? Mevzuyla ilgili görüşlerinizi, beklentilerinizi ve teorilerinizi bizlere aktarmayı dikkatsizlik etmeyin.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.