Dying Light 2, ilk parasız DLC paketi Authority Pack içeriğini aldı!

15.02.2022
Dying Light 2, ilk parasız DLC paketi Authority Pack içeriğini aldı!


Dying Light 2, lansman sonrasında Authority Pack isminde parasız DLC ile oyuncuları sevindirdi. Bu aşamada Techland ilk Dying Light DLC paketi olan Authority Pack içeriğini oyunculara verdi. DLC’de oyunun militarist Barış Muhafızlarının tarafını tutan oyuncular yeni bir zırh ekibi ve yeni bir silahla kendi seçtikleri birliği temsil etme hakkına haiz oluyor.

Dying Light 2 bünyesinde gelen ilk parasız DLC paketi Authority Pack, her insanoğlunun indirmesi için çıksa da oyuncuların içeriğin yalnızca üçte birine erişim sağlıyor. Bugün oyuncular, kargo pantolonları ve ürkütücü bir ceket alabiliyor. Bu aşamada, oyuncuların alabilecekleri tamamen bu kadarla sınırı olan kaldı.

Dying Light 2’den güçlü başlangıç: Kısa sürede o listeye girdi!


Dying Light 2’den güçlü başlangıç: Kısa sürede o listeye girdi!

Geçtiğimiz günlerde piyasya sürülen Dying Light 2 Stay Human, eşzamanlı oyuncu sayısında önemli bir eşiği aştı.

Dying Light 2 Authority Pack, üç parça halinde veriliyor

Authority Pack‘in diğeri parçası iki gün içinde 16 Şubat‘ta piyasaya çıkıyor. O da, bir Intimidating eldiven seti, bir rüzgarlık ve deri korumalar içeriyor. Paketin son içinde ne olduğu ise, iki elle tutulan bir Authority çekicinden oluşuyor. Bu Cuma şu demek oluyor ki 18 Şubat‘ta oyuncuların karşısına geliyor.

SDNShiftdelete.net

Dying Light 2‘ye gelecek ikinci DLC paketinin içinde ne olduğu nerede ise belli olmasa da açıklandı. Ronin Pack isminde bu DLC piyasaya çıktığında oyunculara bir Samuray giysisi veriyor. Böylece Villedor‘un çevresinde dolaşmalarına ve kılıçla zombileri ikiye ayırmasına olanak tanıyor.

Bu iki parasız DLC, Dying Light 2‘nin lansman sonrası desteğinin yalnızca başlangıcı şeklinde görünüyor. Techland, önümüzdeki beş yıl süresince oyuna yeni içerik getirmeyi vadetti. Dying Light 2 için bir yol haritası, Mart‘ta gelen yeni bazı mücadeleleri, Nisan’da mutasyona uğramış virüslü vakaları ve Haziran‘da ilk ücretli öykü DLC’sini içeriyor.

dying-light-ilk-ucretsiz-dlc-paketi-autohority-pack-icerigini-aldi

Sizler Dying Light 2 bünyesine gelen ilk parasız DLC Authority Pack‘in hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi SDN Forum‘da bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.