Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim

14.01.2022
Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedimEbru Gündeş için Hadise’yi O Ses Türkiye jüriliğinden almış olduğu konuşulan Acun Ilıcalı’dan açııklama geldi.


Acun Ilıcalı: Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim

Meşhur televizyoncu Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye’nin jürisine Hadise’nin olaylı vedası ve Ebru Gündeş’in tekrardan jüri koltuğuna oturması mevzusunda da ilk kez konuştu.

İnternette gösterilen bir programa konuk olan Ilıcalı’nın açıklamalarından ara başlıklar:

“ESTETİK YAPTIRMADIM”

“Asla güzel duyu yaptırmadım fakat, güzel duyu yaptıranlara da karşı bir tarafım yok. Tadında estetiği başarı göstermiş buluyorum, bu sebeple fizyolojik bazı zorluklara dönüşen durumlar oluyor insanlarda… Orayı da yaptırsam, burayı da yaptırsam 3’er yaş 5’er yaş geriye gideceğim zannediyorlar, ben onun öyleki düşündüğünü düşünmüyorum. ABD’da Miami’de estetiksiz hanım yok. Fakat güzel duyu insanoğlunun hayatında olmalı, fakat tadında olmalı diye düşünüyorum.

“HADİSE’Yİ İKİ YERDE KULLANAMAM”

Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim. Bir kere Hadise, O Ses Rap’te var, gözden kaçıp da mevzuyu başka yere taşımak isteyen gözler olabilir… O Ses Rap projemiz var, Hadise orada yer alacak, aynı adı 2 yerde kullanma şansımız yok. Dikkat ederseniz biz O Ses Rap’e geçen yıl başladık ve geçen yıl de jüri üyemiz Hadise’ydi. Hadise’yi biz rapçi olmamasına karşın O Ses Rap’e koyduk ki, bu şu demek oluyor, rapçi olmamasına karşın Hadise’yi rap’e koyuyorsak bizim Hadise’ye olan güvenimizi gösteriyor ve aramızdaki birlikteliğin ne kadar kuvvetli bulunduğunu gösteriyor. Diğer tarafta da O Ses Türkiye’de jüri değiştirmemiz lazım, her yıl değiştirdik jüriyi, nerdeyse değişmeyen senemiz olmadı diyebilirim. Aynı jüriyle 2 yıl oldukca ender devam ediyoruz, Hadise’yi buraya koyduk, Ebru’yla bu yıl birlikte olmak istedik, teklif ettik, kabul etti, Ebru da bu tarafta kaldı. Birisi Rap’te, birisi de baktığın vakit düzgüsel O Ses’te”

Acun Ilıcalı: Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim #1

Acun Ilıcalı: Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir