Ebru Şallı’nın oğlu Beren 18 yaşına girdi

07.03.2022
Ebru Şallı’nın oğlu Beren 18 yaşına girdiEbru Şallı, Harun Tan ile evliliğinden olan iki oğlundan küçüğü Pars’ı acı bi şekilde kaybetmesinin peşinden hayata kalmış olduğu yerden devam etmeye çalışıyor.


Ebru Şallı'nın oğlu Beren 18 yaşına girdi

Ebru Şallı, 18 yaşına basan büyük oğlu Beren’in doğum gününde duygusal bir paylaşımda bulunmuş oldu. Şallı, paylaşımıyla kısa sürede gündem oldu.

18 OLDU

Daha ilkin verdiği bir röportajda gözleri dolarak “Benim devasa oğlum var gözümün içine bakıyor. Ayakta durmak zorundayım eşim var, başka çocuklarımız da var.” diyen Ebru Şallı, 18 yaşındaki oğlu Beren Tan’ın bebeklik ve şimdiki hallerini paylaştı.

Ebru Şallı’nın, Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen 9 yaşındaki oğlu Pars, 2020’nin Nisan ayında lenfoma sebebiyle hayata veda etmişti.

Ebru Şallı nın oğlu Beren 18 yaşına girdi #1

Ebru Şallı nın oğlu Beren 18 yaşına girdi #2

Ebru Şallı nın oğlu Beren 18 yaşına girdi #3

Ebru Şallı nın oğlu Beren 18 yaşına girdi #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.