Ebru Yaşar, sahnelere döndü

09.03.2022
Ebru Yaşar, sahnelere döndüYaşamış olduğu talihsiz kaza sonrası dizi kırılan meşhur sanatçı Ebru Yaşar, ortalama iki ay sonrasında ilk kez sahneye çıktı.


Ebru Yaşar, sahnelere döndü

Yaşamış olduğu talihsiz kaza sonrası dizi kırılan meşhur sanatçı Ebru Yaşar, ortalama iki ay sonrasında ilk kez sevenleriyle buluştu.

Yaşar, sahnede “Tam iki ay oldu, burada sahneye çıkmıştım. Kırmızı bir elbise giymiştim. Tekrar kırmızı elbise giymeyeceğim.

“İKİ AY OTURDUM”

Kırmızının nazarı da vardır derler ya, ayağımı kırdım, iki ay oturdum. Fakat olsun geçti gitti. Sıhhat en güzel şey” ifadelerini kullandı.

Sıhhat durumuna ilişkin açıklamalarda bulunan Ebru Yaşar, “7 hafta asla ayağa kalkamadım. Fazlaca zordu. Şimdi iyiyim. Düz ayakkabılara geçtim, birkaç ay topuklu giymeyeceğim” dedi.

Ebru Yaşar, sahnelere döndü #1

Ebru Yaşar, sahnelere döndü #2

Ebru Yaşar, sahnelere döndü #3

Ebru Yaşar, sahnelere döndü #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.