Ebru Yaşar, şarkısını Royal Halı için uyarladı

01.03.2022
Ebru Yaşar, şarkısını Royal Halı için uyarladıMeşhur müzisyen Ebru Yaşar, “Gel de sevme” adlı şarkısını, Royal Halı’ya uyarlayarak “Gel de Sevme” şeklinde değiştirdi.


Ebru Yaşar, şarkısını Royal Halı için uyarladı

Ebru Yaşar, ilk kez bir markanın reklam yüzü oldu.

Sanatçı, gelecek günlerde sevilen şarkısının Royal Halı markasına uyarlanan haliyle ses getirmeye hazırlanıyor.

“GEL DE SEVME” ŞARKISI “”GEL DE SERME” ŞEKLİNDE UYARLANDI

Sanatçının “Gel de Sevme” adlı parçası, Royal markasının yeni reklam filmine “Gel de Serme” şekliyle uyarlandı.

Ebru Yaşar, markanın yeni kampanyası için çekilen reklam filmimizde rol aldı ve sevilen parçasını reklama uyarlanan haliyle seslendirdi.

“ŞARKI DİLLERE DÜŞECEK”

İlk kez bir markanın reklam yüzü olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren sanatçı, şunları söylemiş oldu:

“Hakikaten büyük ve öncü bir markanın kampanyasında vazife almaktan son aşama mutluyum. 1 Mart’tan itibaren şarkımı hayranlarım için “Gel de Serme” sözleriyle seslendireceğim. Oldukca keyifli bir ortaklık oldu. Şarkım ve ben marka ile âdeta bütünleştik. Royal Halı’nın, renkleri ve dokularıyla doğadan esinlenerek hazırladığı modelleriyle aramda kuvvetli bir bağ oluştu. “Gel de Sevme” adlı parçamı yeni haliyle seslendirmekten büyük keyif aldım. Ümit ederim hayranlarım da benimle aynı duyguları paylaşırlar. Şundan dolayı şarkımın yeni halinin fazlaca beğenileceğinden ve dillere düşeceğinden inanırım.”

Ebru Yaşar, şarkısını Royal Halı için uyarladı #1

Ebru Yaşar, şarkısını Royal Halı için uyarladı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.