Ece Erken, avmsinde görüntülendi

25.02.2022
Ece Erken, avmsinde görüntülendiŞafak Mahmutyazıcıoğlu’nun silahlı hücum sonucu öldürülmesiyle zor bir dönemden geçen Ece Erken avmsinde görüntülendi.


Ece Erken, alışveriş merkezinde görüntülendi

Sunucu Ece Erken’in geçen yıl haziran ayında nikah masasına oturmuş olduğu avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, uğramış olduğu silahlı hücum sonucu yaşamını yitirmişti.

BİTKİN HALİ DİKKAT ÇEKTİ

Son hali ve durumu dört gözle beklenen Ece Erken günler sonrasında ilk kez görüntülendi. Erken, İstinye’deki bir avmsinde bulunan restorandan çıkarken objektiflere yansıdı. Akşam’ın haberine gore; Ece Erken’in bitkin görüntüsü gözlerden kaçmadı.

Son olarak Çeşme’deki evinin bahçesinden fotoğraf gösteren Erken,  şu ifadeleri yazmıştı: “Çeşme’deki evime ilk hediyendi. Maşallah her yıl daha coşkulu veriyor, yediveren… En görünen, en güzel yerde limon ağacımız…”

Ece Erken, alışveriş merkezinde görüntülendi #1

Ece Erken, alışveriş merkezinde görüntülendi #2

Ece Erken, alışveriş merkezinde görüntülendi #3

Ece Erken, alışveriş merkezinde görüntülendi #4

Ece Erken, alışveriş merkezinde görüntülendi #5

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.