Ece Erken evlilik yıl dönümünü duygusal sözlerle kutladı

04.06.2022
Ece Erken evlilik yıl dönümünü duygusal sözlerle kutladıEşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu kaybeden Ece Erken, birinci evlilik yıl dönümüne hususi toplumsal medya hesabından paylaşım yapmış oldu. Erken’in paylaşımı Instagram takipçilerini duygulandırdı.


Ece Erken evlilik yıl dönümünü duygusal sözlerle kutladı

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu silahlı hücum sonucu kaybeden Ece Erken, kendisini toparlamaya çalışıyor.

Yaşamış olduğu zor günlerin arkasından tekrardan ekranlara dönmeye hazırlanan Erken, eşine dair özlemini ise toplumsal medya üstünden paylaşıyor.

Geçtiğimiz aylarda reddimiras meydana getiren ve soyadını toplumsal medyadan güncelleyen Erken, birinci evlilik yıl dönümlerine hususi paylaşım yapmış oldu.

Eşini kaybetmenin acısını yüreğinde hisseden ve yapmış olduğu paylaşımla bunu gösteren Erken, herkesi duygulandırdı.

Ece Erken’den duygusal sözler

Erken, son olarak merhum eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile birinci evlilik yıl dönümlerini toplumsal medya hesabından kutladı.

Nikah kıyıldığı sırada çekilen videoları takipçileriyle paylaşan meşhur isim, şu ifadeleri kullandı:

“4 Haziran 2021.Ömrümün sonuna kadar olacağımı, birlikte yaşlanıp, birlikte öleceğimizi düşündüğüm adama, adam şeklinde adama ‘evet’ dedim.

Oldukca mütevazi, kendi halimizde, kendi aramızda kıydığımız nikahımızla.. Canımın canı yanıyordu o gün, akrabasına kanser teşhisi konmuştu, Çiğdem ablasına, o yüzden ne kutlama yaptık ne sizle paylaştık ta ki Çiğdem ablasının kontrol neticeleri güzel çıkana kadar. Sır şeklinde sakladım, ailelerimizle kutlayamadık, ‘Kanser hastalığı varken; eğlendi, evliliğe ilk adımını attı’ demesinler diye..

“Biz bugün gene beraberdik..”

Gerçi Şafak’ıma onun olmasıyla birlikte vefalı tek şahıs olmadı fakat o hep vefalıydı. Bizim bugün evlilik yıl dönümümüz… Katiller, sebebiyet verenler, para ardında olanlar olmasa biz bugün gene beraberdik.

Canım Şafak’ım biliyorum ki kemiklerini sızlattılar, adilik, vefasızlık yaptılar, bunlar seni oldukca üzmüştür fakat Rabbi’min adaleti şaşmaz. Oldukca sevdim seni oldukca. Oğluma baba, bana her şeydin. Rabbim mekanını aden etmiştir inşallah.”

Ece Erken evlilik yıl dönümünü duygusal sözlerle kutladı #1

Ece Erken evlilik yıl dönümünü duygusal sözlerle kutladı #2

Ece Erken evlilik yıl dönümünü duygusal sözlerle kutladı #3

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.