Ece Erken içini döktü

14.02.2022
Ece Erken içini döktüŞafak Mahmutyazıcıoğlu’yla ilgili paylaşım meydana getiren Erken Erken, eşi hakkında konuşulanlara isyan etti.


Ece Erken içini döktü

Meşhur sunucu Ece Erken’in eşi Beşiktaş eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, uğramış olduğu silahlı hücum sonucu yaşamını yitirdi.

Ortalama üç hafta ilkin eşinin vefatıyla yıkılan Ece Erken, toplumsal medyadan isyan etti.

“Neye yanayım. Hangi birine?” diyerek sözlerine başlamış olan Ece Erken, uzun yazısında içine dert olan her şeyi tek tek paylaştı. Eşine seslenen meşhur sunucu; “O gece seni kimse düşünmese de sen herkesi düşünmüştün.” dedi.

“SENİN YANINDA BİRİNE BUNLAR YAPILABİLİR MİYDİ?”

Ece Erken, konuşmasının devamında ise “Senin yanında birine bunlar yapılabilir miydi? Neye yanayım gene sessiz kalan ekmek verdiğin Cundalı personeline mi? Sen kan kaybederken dakikalarca ambulans beklenmesine mi?” diyerek sitem etti.

“MEKANI ERTESİ GÜN AÇTILAR”

Eşinin vurulmuş olduğu mekanın ertesi gün açılmasını da unutmayan Erken, “Sen olsan 40’ını beklerdin hatta kapardın mekanı.” dedi.

“KARDEŞ DEDİKLERİN KALLEŞ ÇIKTI”

Ece Erken cenaze zamanıyla ilgili ise “Kardeşim diye her saniye seni arayanlar senden bir şeyler isteyenler senden alıp götürenler yoktu cenazende, borcu olanlar borcu vardı diye geziyor etrafta. Örnek olarak Bülent Abim söylediğin, kardeş dediklerin kalleş çıktı be aşkım” diyerek sitem etti.

Ece Erken içini döktü #1

Ece Erken içini döktü #2

Ece Erken içini döktü #3

Ece Erken içini döktü #4

Ece Erken içini döktü #5

Ece Erken içini döktü #6

Ece Erken içini döktü #7

Ece Erken içini döktü #8

Ece Erken içini döktü #9

Ece Erken içini döktü #10

 

Ece Erken içini döktü #11

Ece Erken içini döktü #12

Ece Erken içini döktü #13

Ece Erken içini döktü #14

Ece Erken içini döktü #15

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.