Ece Erken: Erkeğimin katilleri bulunsun

28.01.2022
Ece Erken: Erkeğimin katilleri bulunsunBir balık restoranında silahla vurularak öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili konuşan Ece Erken, bir an ilkin katillerin bulunmasını istiyor.

Sunucu Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor…

Yeniköy’deki bir balıkçıda ‘borç’ meselesi yüzünden tartıştığı 6 şahıs tarafınca silahlı saldırıya uğrayan Eski Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 7 yerinden yaralanarak yaşamını yitirmişti.

Mahmutyazıcıoğlu’nun vefatı sanat camiasını derinden sarsarken, cinayetle ilgili 2 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı; 4 şüpheli ise hala aranıyor.

“İKİ GAZETECİYLE OTURUYORUZ DEDİ”

Yaşananlar üstüne Ece Erken’den ilk izahat geldi.

Eşi ile o gece yapmış olduğu son konuşmayı özetleyen Erken, şunları söylemiş oldu:

“Gece konuştuk… ‘Restorandayım, Fikret Orman gitti. İki gazeteci ile oturuyoruz’ dedi. Ben de tamam bir tanem dedim.

“ÇEVRİMİÇİ OLMAYINCA İÇERLEDİM, MEĞER SALDIRIYA UĞRAMIŞ”

00:15 ile 00:28 arası çevrimiçi olmayınca birazcık içerledim. Meğer saldırıya uğramış.

“KOCAMIN KATİLLERİ BULUNSUN”

Ne olur erkeğimin katilleri bulunsun, kanı yerde kalmasın.”

Ece Erken: Kocamın katilleri bulunsun #1

Ece Erken: Kocamın katilleri bulunsun #2

Ece Erken: Kocamın katilleri bulunsun #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir. deneme bonusu veren siteler