Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, iyi mi öldürüldü?

27.01.2022
Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, iyi mi öldürüldü?Sunucu Ece Erken’in eşi, eski Beşiktaş yöneticisi ve avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, uğramış olduğu hücum sonucu yaşamını yitirdi. Peki Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, kim öldürdü?


Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, nasıl öldürüldü?

Sunucu Ece Erken ile geçtiğimiz yıl yaşamını birleştiren avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, uğramış olduğu silahlı saldırıda yaşamını yitirdi.

Boşanma davasıyla gündeme gelen Mahmutyazıcıoğlu, uzun bir süre magazin gündeminde yer almıştı.

Ağır yaralı bir halde hastaneye kaldırılan 42 yaşındaki 2 çocuk babası Mahmutyazıcıoğlu, tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, öldü mü? Ece Erken’in eşi Şafak Mahmut Yazıcıoğlu’nu kim öldürdü? İşte hayatına dair merak edilenler.

ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU KİMDİR?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 1980 senesinde Rize’de dünyaya geldi. İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Kendi hukuk bürosu olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, birçok firmanın hukuk danışmanlığını yürüttü.

Ortalama 1 yıl Fikret Orman döneminde Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden görevli yönetim kurulu üyeliğini yapmış oldu.

Türkiye’nin ilkin gelen şirketlerinde hukuk danışmanlığı meydana getiren Mahmutyazıcıoğlu, oldukça sayıda davada deneyim elde etmişti. Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 2 çocuk babasıydı.

Ece Erken in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, nasıl öldürüldü? #1

ALAATTİN ÇAKICI’NIN DA AVUKATIYDI
Avukat olan Mahmutyazıcıoğlu, Alaattin Çakıcı’ya yakınlığıyla biliniyordu. Çakıcı tahliye olduktan sonrasında toplumsal medyadan paylaşım meydana getiren Mahmutyazıcıoğlu şu ifadeleri kullanmıştı:

“Meslek hayatımdaki ilk müvekkilim, amcam Alaattin Çakıcı, cezaevinden çıktıktan sonrasında covid sebebiyle geciken ziyaretimi teknesinde yaptım. Bundan sonrasında sıhhat ve rahatlık senden tamamlanmamış olmasın.”

Ece Erken in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, nasıl öldürüldü? #2

ÖLÜMÜ

Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu gece saatlerinde Bakırköy’de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğradı.

Vaka yerine gelen sıhhat ekipleri ağır yaralanan Mahmutyazıcıoğlu ile şoförüne ilk müdahaleyi yaparak yakında bulunan hususi bir hastaneye kaldırdı.

Saldırganların kaçtığı vakayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Ece Erken in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, nasıl öldürüldü? #3

Ece Erken in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, nasıl öldürüldü? #4

Ece Erken in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, nasıl öldürüldü? #5

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.