Ece Erken’in son paylaşımı gündem oldu

27.01.2022
Ece Erken’in son paylaşımı gündem olduŞafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümü sonrası Ece Erken’in yeni yıl paylaşımı gündeme geldi.


Ece Erken'in son paylaşımı gündem oldu

Meşhur sunucu Ece Erken’in eşi Beşiktaş eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, gece yarısı bir balık restoranında silahlı saldırıya uğradı. Hastaneye kaldırılan iki çocuk babası 42 yaşındaki avukat yaşamını yitirdi.

SESSİZ SEDASIZ EVLENMİŞLERDİ

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile bir süre ilkin sessiz sedasız evlenen Ece Erken’in bir paylaşımı, Twitter’da gündem oldu. Yeni yılda meşhur avukatın evlatları ve kendi çocuğuyla beraber pozunu paylaşan sunucu, şu notu düşmüş:

“2022’DE YILDIZIMIZ HEP PARLASIN”

“Her şey geride kalsın; yepyeni sayfalara ümitli hikâyeler yazalım… 2022’de yıldızımız hep parlasın. Şahane bir yıl diliyoruz.”

Erken’in bu paylaşımının altına takip edenleri, ölüm haberini duyunca başsağlığı mesajı yazdı.

Ece Erken in son paylaşımı gündem oldu #1

Ece Erken in son paylaşımı gündem oldu #2

Ece Erken in son paylaşımı gündem oldu #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.