Ece geçmişte bir kadının canını yaktı

01.02.2022
Ece geçmişte bir kadının canını yaktıNihat Doğan’dan tepki çeken bir Ece Erken açıklaması daha geldi.


Nihat Doğan: Ece geçmişte bir kadının canını yaktı

Meşhur sunucu Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürülmesi sonrası Nihat Doğan, tepki çeken açıklamalarda bulunmuştu.

“KAÇ PARA İÇİN KOCAN ÖLDÜRÜLDÜ”

Doğan açıklamasında, “Ece sual işaretleri oluşturup net izahat yapmıyor. Sevgili Ece bırak top çevirmeyi açık açık söyle. Kim bu işin içinde. Kocam bu yüzden öldürüldü de… Kaç para için kocan öldürüldü Ece?” demişti.

“BENAN HANIM İKİ KERE ÖLDÜ”

Nihat Doğan bu sefer, Şafak Mahmutyazıcıoğu’nun ilk eşini de mevzuya dahil etti. Doğan açıklamasında; “Benan Hanım iki kere öldü. Hem kocası elinden alındı hem de evlatlarının babasını toprağa verdi. Doğal ki Ece’nin acısını anlıyorum ve paylaşıyorum. Kocasının cenazesine haiz çıkışı, dik duruşu takdire şayan olsa da Ece’nin geçmişte bir kadının canını yakması, kocasını elinden almak için yapmış olduğu tüm kötülükler de geçmişi temizlemez. Bazı hanımefendiler bazı erkeklere, bazı erkekler de bazı hanımefendilere oldukca iyi gelebilir, uğursuz da gelebilir.” yorumunda bulunmuş oldu.

Nihat Doğan: Ece geçmişte bir kadının canını yaktı #1

Nihat Doğan: Ece geçmişte bir kadının canını yaktı #2

Nihat Doğan: Ece geçmişte bir kadının canını yaktı #3

Nihat Doğan: Ece geçmişte bir kadının canını yaktı #4

Nihat Doğan: Ece geçmişte bir kadının canını yaktı #5

Nihat Doğan: Ece geçmişte bir kadının canını yaktı #6

Nihat Doğan: Ece geçmişte bir kadının canını yaktı #7

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir