Ece ile Şafak Dubai’de 60 bin dolar harcadı

08.02.2022
Ece ile Şafak Dubai’de 60 bin dolar harcadıEce Erken’in hakkında kabahat duyurusunda bulunmuş olduğu Seyhan Asil, suncuusu olduğu programda yeni açıklamalarda bulunmuş oldu.


Seyhan Soylu: Ece ile Şafak Dubai'de 60 bin dolar harcadı

Sisi olarak da malum Seyhan Asil Ece Erken’in kocasının öldürülmesi sonrasında yapmış olduğu açıklamalarla dikkat çekmeye devam ediyor.

“DUBAİ’DE 60 BİN DOLAR HARCADILAR”

Daha ilkin Erken’e sert ifadeler kullanan Asil, vaka yaratacak yeni açıklamalarda bulunmuş oldu. “Ağzımdan fena bir şey çıkmaz, kız acılı” diyen Asil, Ece Erken ve eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun bu olaylardan ilkin Dubai’ye tatile gidip 60 bin dolar harcadığını söylemiş oldu.

“UMARIM EN YAKIN ZAMANDA MİRASI ALIR”

Seyhan Asil konuşmasında “Ben rahmetlinin söylemiş olduklarını duyurdum. İftira atmam. Ece ümit ederim en kısa zamanda mirasını alır şöyleki bir tatile gider” yorumunda bulunmuş oldu.

Seyhan Soylu: Ece ile Şafak Dubai de 60 bin dolar harcadı #1

Seyhan Soylu: Ece ile Şafak Dubai de 60 bin dolar harcadı #2

Seyhan Soylu: Ece ile Şafak Dubai de 60 bin dolar harcadı #3

Seyhan Soylu: Ece ile Şafak Dubai de 60 bin dolar harcadı #4

Seyhan Soylu: Ece ile Şafak Dubai de 60 bin dolar harcadı #5

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir