Ece Üner’in canlı yayında zor anları! Gözyaşlarını tutamadı

Ünlü sunucu Ece Üner programında acılı annenin feryadı karşısında gözyaşlarını tutamadı. Hafta içi her gün Ece Üner’in sunumu ile ekranlara …

25.11.2021
Ece Üner’in canlı yayında zor anları! Gözyaşlarını tutamadı

Ünlü sunucu Ece Üner programında acılı annenin feryadı karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Hafta içi her gün Ece Üner’in sunumu ile ekranlara gelen ‘Ece Üner ile Susma’ programında, bir annenin feryadı yankılandı. Küçükçekmece’de sevgilisi Yağmur Önüt’ü av tüfeğiyle vurarak ‘bilinçli taksirle ölüme neden olma’ suçundan 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılan Egemen Vardar’ın davasını Yargıtay, ‘olası kastla öldürme’ suçundan ceza verilmesi gerekçesiyle bozmuştu. Yargıtay’ın bozma kararının ardından yeniden görülen davada mütalaa açıklandı.

Savcı, sanık Egemen Vardar’ın 25 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını talep etmişti. Bugünkü duruşma da ise mahkeme heyeti sanık avukatına mütalaaya karşı savunma yapması için süre vererek duruşmayı erteledi.

“NE ZAMAN İHTİYAÇ DUYSAM YAĞMUR YAĞAR”

Adliye çıkışı soluğu Ece Üner ile Susma programında alan acılı anne Sevgi Gülseren Önüt, Egemen Vardar’ın tutuklanmamasına ve çıkan karara tepki göstererek şu ifadeleri kullandı:

 

“Ne zaman ihtiyaç duysam yağmur yağar. Bayram sabahları beklerim, yağmur yağsın diye. Sonra yağmadığı zaman da bahane buldum. Yağmur toprağa düşüyor papatyalar açıyor, papatya da yağmurdur. Sonra papatyalara kelebek konuyor, kelebek de yağmur. Ben böyle bir dünyada yaşıyorum.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.