Ekrem İmamoğlu’na balıkçıdaki görüntüleri soruldu

26.01.2022
Ekrem İmamoğlu’na balıkçıdaki görüntüleri sorulduİngiltere Büyükelçisi ile buluşmasının gizli saklı bir görüşme olmadığını söyleyen Ekrem İmamoğlu, buluşmaya kar küreme aracıyla gitmesini servis edenleri bulacağını söylemiş oldu.

İstanbul’da geçtiğimiz gün binlerce şahıs evlerine gidişte yollarda mahsur kalmışken, çözüm için hitabı beklenen İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, o esnada bir balıkçıda İngiltere Büyükelçisi ile  yiyecek yemesi kamuoyunun tepkisine yol açtı.

İmamoğlu, bugün hem İstanbul’daki kar yağışının arkasından son duruma ilişkin hem de balıkçıdaki yiyecek mevzusuna açıklık getirmek için AKOM’da kameraların karşısına geçti.

İlk olarak mağdur olan İstanbullulardan özür dileyen İmamoğlu, balıkçıdaki yemeğin gizli saklı bir yiyecek olmadığını da belirterek şu ifadeleri kullandı;

“25 GÜN ÖNCE YEMEK YİYECEĞİMİZ BELLİYDİ”

“Biz ortalama 25 gün ilkin bu şekilde bir buluşma gününü netleştirmiştik mekanı da belirlemiştik. Gizli saklı bir yiyecek değil bu. Gidip gördüğünüzde her tarafı cam olan mekanın 23 senedir müşterisiyim. Doğal ki orada yaşanmış olan bazı hususlar beni üzmüştür. Saydam bir yemekti. Kara karşın 1 gün ilkin Ankara’dan İstanbul’a gelmişti. Zaman dilimini ayırıp bu resmi buluşmayı, eşlerimizle birlikte yaptık.

Ekrem İmamoğlu’na balıkçıdaki görüntüleri soruldu ViDEO

“DIŞ İLİŞKİLERDE HAKKINI VEREN BİR İBB YÖNETİMİ VAR”

Yemeği konuştuk, ülkemizi konuştuk. Karla savaşım kadar kuracağı ilişki o denli görevi ve sorumluluğudur. 30 ay içinde tarihinde ilk kez dış ilişkilerde hakkını veren bir İstanbul yönetimi var. Belediye başkanının 1-2 saat bir yere gitmesi düzgüsel bir şeydir. Sahada 10 binlerce çalışanımız var. Bizim için her şey hepimizde. Bir eksiklik de yaşanmadı.

KAR KÜREME  ARACIYLA YEMEĞE  GİDİLMESİ

Bu mevzunun devletin imkanları kullanılarak, bir MOBESE kamerasının görüntüsünün servis edilmesinin sağlanması karşısında düşüncemi valiyle paylaştım. Bundan dolayı İstanbul’un mülki amiri olarak benim tereddütlerimi gidermekle görevli bulunduğunu söyledim. Kimse bu görüntüleri hiçbir yere servis edemez, bunun kuralları var.

Genel Başkanımız da dile getirdi bazı takip, dinlenme iddialarını. MOBESE şeklinde hususlar, ne için kullanılacağı yazıyor. Bu fazlaca mühim bir sorun, bunun emirini veren kimse, buna müsaade eden hangi sistemse önemini bir insan gözlerime bakarak önemini anlayabilir.”

Ekrem İmamoğlu’nun gittiği balıkçının önünde kar aracı görüldü VİDEO


Ekrem İmamoğlu na balıkçıdaki görüntüleri soruldu #1

Ekrem İmamoğlu na balıkçıdaki görüntüleri soruldu #2

Ekrem İmamoğlu na balıkçıdaki görüntüleri soruldu #3

Ekrem İmamoğlu na balıkçıdaki görüntüleri soruldu #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.