Elçin Sangu, Fahriye Evcen’in sektörden silinmesini istiyor iddiası

07.01.2022
Elçin Sangu, Fahriye Evcen’in sektörden silinmesini istiyor iddiasıMeşhur oyuncu Elçin Sangu, vaka yaratacak açıklamaları Fahriye Evcen için söylediği iddia edildi.


Elçin Sangu, Fahriye Evcen'in sektörden silinmesini istiyor iddiası

Youtube’da gösterilen “İbrahim Selim ile Bu Gece” programına katılan Elçin Sangu, fazlaca samimi açıklamalarda bulunmuş, bazı adların sektörden silinmesini istediğini söylemişti.

“GÖRSEM YOLUMU DEĞİŞTİRİRİM”

Sangu programda, “Sokakta görsem yolumu değiştireceğim fazlaca insan var. ‘Tanrı belasını versin, sektörden silinir inşallah’ söylediğim ünlüler de var” demişti.

Sangu’nun bu ağır sözleri ‘Kurt Seyit Şura’ dizisinin setinde tartıştığı Fahriye Evcen için sarfettiği iddia edildi.

“İÇİM RAHAT”

Önceki gün Etiler’de görüntülenen Sangu, açıklamaları yüzünden pişamn olmadığını dile getirirp; “İçim rahat. Sözlerimin arkasındayım. Problem çıkartan insan ile çalışmam.” dedi.

Güzel oyuncu Sangu, münakaşa üstüne gözyaşlarını tutamamıştı.

Elçin Sangu, Fahriye Evcen in sektörden silinmesini istiyor iddiası #1

Elçin Sangu, Fahriye Evcen in sektörden silinmesini istiyor iddiası #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.