Elon Musk’tan 1453 paylaşımı

18.06.2022
Elon Musk’tan 1453 paylaşımıTesla ve SpaceX’in CEO’su olan Elon Musk, Twitter hesabından İstanbul’un fethinin zamanı ile beraber kafaları karıştıran bir paylaşım yapmış oldu.

Tesla ve SpaceX’in CEO’su ve Mars emek harcamaları ile tanınan Elon Musk, resmi Twitter hesabından acayip bir paylaşımda bulunmuş oldu.

İstanbul’un fethine atıf yapmış oldu

Musk paylaşımında yatağında yatmakta olan bir bizans askerinin, “Did I lock the gate (Kapıyı kilitledim mi?)” söylediği tweeti atarken resmin altında ise “Constantinople 1453” yazısı dikkat çekti.

Elon Musk tan 1453 paylaşımı #1

Paylaşım oldukça sayıda yorum aldı

Musk’ın bu paylaşımı oldukça sayıda yorum alırken, bir çok kullanıcı paylaşımın ne anlama geldiğini anlayamadı. Bazı kullanıcılar ise paylaşımı zamanı vakalara ve siyasete yordu.

Elon Musk tan 1453 paylaşımı #2

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir. deneme bonusu veren siteler