Emanet yeni oyuncularının adları! Emanet dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Emanet oyuncu ekibi

22.12.2021
Emanet yeni oyuncularının adları! Emanet dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Emanet oyuncu ekibi


Emanet yeni oyuncularının isimleri! Emanet dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Emanet oyuncu kadrosu

Yönetmenliğini Ayhan Itina, Taner Tunç’un üstlendiği, senaristliğini Başak Yazı Odası’nın yazıya döktüğü, başrollerini; Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu’nun paylaşmış olduğu Emanet dizisinin hikayesi Başak Yazı Odası’na ilişik, yapım şirketi ise Karamel Yapım. Emanet sürükleyici hikayesiyle seyirci tarafınca merak ediliyor. Peki fakat Emanet dizisinin oyuncuları kim?

Emanet dizisinin oyuncuları kim?

Emanet dizisi oyuncuları kimdir? sorusu çoğunlukla araştırılıyor. Emanet oyuncu ekibindeki adlar haberimizde.

Emanet Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Emanet’in oyuncu kadrosunda; Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Yaşam Olcay içeriyor.

Emanet Seher (Sıla Türkoğlu) kimdir?

Ablasını seven ve onun hep arkasında duran Seher, ablasını kaybettikten sonrasında oldukça üzülür ve yeğeni Yusuf’a bakmayı kendine vazife edinmiştir. Fakat, bununla birlikte Yaman‘da Yusuf’a bakmak ister ve bu mevzuda ihtilaf ortaya çıkar, bu yüzden Yaman ile yanı çatı altında yaşamak zorunda bırakılırlar.

2018 senesinde Ağlama Anne dizisinde ve 2019 senesinde ise Yemin dizisinde ‘Suna’ görevi ile karşımıza çıkmıştı. Genç ve güzel oyuncu Emanet dizisinde ‘Seher’ görevi ile karşımıza çıkacak. 1999 doğumlu ve 1.68 m boyuna haiz güzel oyuncunun kilosu 55 olarak açıklanmıştı.

Emanet Yaman (Halil İbrahim Ceyhan) kimdir?

Emanet dizisinin başrol oyuncusu olan Halil İbrahim Ceyhan 1986 senesinde İstanbul’da doğmuştu. Emanet dizisinde Yaman karakterini canlandırıyor. 2007 senesinde katılmış olduğu Best model of Turkey yarışmasında iyi bir aşama meydana getiren Halil İbrahim Ceylan hemen sonra müzik alanında çalışmalara adım atmıştır.

2009 senesinde kendine ilişik YouTube müzik kanalında yayınladığı şarkılar ile toplumsal medyada iyice ünlendi.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir