Emekli albay maaşı ne kadar? Mustafa Kaya emekli albay vakası nedir? Emekli albaylar ne kadar maaş alıyor?

31.12.2021
Emekli albay maaşı ne kadar? Mustafa Kaya emekli albay vakası nedir? Emekli albaylar ne kadar maaş alıyor?


Emekli albay maaşı ne kadar? Mustafa Kaya emekli albay olayı nedir? Emekli albaylar ne kadar maaş alıyor?

ATV’nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Seyhan Kaya ve Mustafa Kaya vakası araştırılıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında garip bir vaka mevzu olarak işleniyor. Seyhan Hanım, eşi Mustafa Kaya’yı 3 senedir görmediğini belirtti. 25 senelik evli olan Seyhan Kaya ve görümcesinin tartışması toplumsal medyaya da damga vurdu. Münakaşa son olarak albay emekli maaşına denk geldi.

Emekli albay maaşı ne kadar?

Müge Anlı, ”Albay olarak vazife meydana getiren birinin almış olduğu maaş belli. Bu mal mülk nereden geliyor? Siz de çalıştınız. Fakat iki şahıs ne çalışırsa çalışsın.” dedi.

Seyhan Kaya, ”Benim eşim fazlaca iyiydi. Eli sıkıydı. Kocama ben kara çalma atamam. Oldukca dürüsttü. Temiz ve namuslu bir insandı. Cimriliği vardı.” ifadelerini kullandı.

SEYHAN KAYA KİMDİR?

Müge Anlı ise ”Ne kadar pinti olursa olsun almış olduğu maaş belli. 10 bin TL siz alsanız, 10 bin TL o alsa 20 bin TL. Çocuklar okuyor. Geri kalan parayla iyi mi apart meydana getirecek?” cümlelerini belirtti.

Seyhan Kaya ”Babamdan bana iki tane daire kaldı. Bağışlama etmedim hiç kimseye. Güvendim, inandım. Sattık ve direkt eşimin üzerine geçti. Öteki daireyle de Bayırköy’den arazi oldum ve ev yaptım. ” sözlerini belirtti.

Albay emekli maaşının averaj 5 bin TL civarında olduğu söyleniyor.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.