Emine Karayılan ‘Milyoner olacağım’ derken hem eşinden hem de 300 bin liradan oldu!

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Emine Karayılan, milyoner olma hayalleri yüzünden hem eşi hem de …

10.12.2021
Emine Karayılan ‘Milyoner olacağım’ derken hem eşinden hem de 300 bin liradan oldu!

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Emine Karayılan, milyoner olma hayalleri yüzünden hem eşi hem de binlerce liralık altından oldu.

Geçtiğimiz günlerde “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına katılan Emine Karayılan, yaşadıklarıyla izleyenleri şoke etti. Milyoner olma hayalleri kuran Karayılan, akrabası tarafından dolandırıldığını ve eşinden habersiz binlerce liralık altını Ayşe ve Adem Demir’e verdiğini ifade etti. 

Her şeyin kuyumcu borcunun olması ve eşinin haberdar olmasıyla ortaya çıktığını söyleyen genç kadın, gözyaşları içerisinde “Çok yalan söyledim eşime ama böyle olacağını bilmiyordum. Beni eşime ihanet etmekle bile suçladılar.” şeklinde konuştu.

Milyoner olmak için eşinden habersiz 300 bin liralık altınını Ayşe ve Adem Demir’e veren Karayılan, eşinin sadakatinden şüphe duyduğu için kendisini evden attığını anlattı. 8 Ekim’de doğum yapan ve doğumdan önce eşi tarafından terk edilen Emine Karayılan, Müge Anlı’dan yardım istedi.

Stüdyoda gözyaşlarına boğulan genç kadın, “Eşim, bir aylık bebeğimizin kendisinden olduğuna inanmıyor. O yüzden beni affetmiyor” diye konuştu. Karayılan, canlı yayında Ayşe ve Adem Demir’le yüzleşerek Osman’ın paralarını kimseye yedirmeyeceğini dile getirdi.

Emine Karayılan’ın canlı yayında feryatlarını duyan başka mağdurlar da programa bağlanarak Adem Demir’in hazine vaadiyle kendilerini kandırdıklarını söylediler. Gelen ihbarlar sonrası emniyet ekipleri harekete geçti.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.