Komut Özden canlandırıyor! Masumlar Apartmanı Ege kimdir? Komut Özden kaç yaşlarında?

21.12.2021
Komut Özden canlandırıyor! Masumlar Apartmanı Ege kimdir? Komut Özden kaç yaşlarında?


Emir Özden canlandırıyor! Masumlar Apartmanı Ege kimdir? Emir Özden kaç yaşında?

Masumlar Apartmanı dizisinde Ege karakteri dikkatleri üstüne çekmektedir. Genç oyuncular içinde başarısıyla dikkat çeken Ege, asi bir ruh haline haizdir. Peki fakat Masumlar Apartmanı Ege gerçekte kimdir?

Masumlar Apartmanı Ege kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Ege karakterini Komut Özden canlandırmaktadır. Masumlar Apartmanı’nın Ege’si Komut Özden 21 Ekim 1996 senesinde dünyaya gelmiştir. Genç oyuncular içinde dikkat çekmektedir. Ege, asla mesuliyet almaya yeltenmeyen, serseri ve asi ruhlu biridir.

Komut Özden kimdir?

Komut Özden, 21 Ekim 1996 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiş genç bir oyuncudur. 1.68 boyundadır.61 kilogramdır. Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümünde eğitimini tamamlamasının peşinden Kadir Özgü Üniversitesi Oyunculuk Bölümünde eğitimine devam etmiştir. Kanatsız Kuşlar dizisi ile tanınmaya adım atmıştır.

Komut Özden’in Yer Almış olduğu Diziler

2020 – Masumlar Apartmanı (Ege)

2017 – Kanatsız Kuşlar (Emre)

2016 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Kömür)

2015 – Poyraz Karayel

2014 – Not Defteri

2013 – Bu şekilde Bitmesin

2012 – Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.