Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç’ın çekişmeli sonlanan boşanma sonrası savcıdan sürpriz karar!

2019 yılından bu yana devam eden eski futbolcu Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç, arasında devam eden çekişmeli boşanma bugün noktalandı. Mahkeme …

02.10.2021
Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç’ın çekişmeli sonlanan boşanma sonrası savcıdan sürpriz karar!

2019 yılından bu yana devam eden eski futbolcu Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç, arasında devam eden çekişmeli boşanma bugün noktalandı. Mahkeme boşanmayı onayladı. Çocukların velayetleri babada kaldı. Ancak savcılık dava dosyasını kapatmadan sanıklar hakkında “adam öldürmeye teşebbüs” suçundan cezalandırma talebinde bulundu.

Boşanma davasının kazananı Emre Aşık oldu. Aşık, 2019 yılından bu yana devam eden boşanma sürecinde, eski eşi Yağmur Sarnıç’ın, hayatının çocukları için uygun olmadığını belirtti. Kanıtlarla mahkemeye çıkan eski futbolcu Aşık, çocuklarının velayetlerini aldı.

Beraber yaşadığı bir erkek arkadaşından 7 aylık hamile olan Yağmur Sarnıç, mahkemeye katılmadı. Bu haber sonrası Aşık, eski eşine nafaka vermek istemediğini belirtti. Mahkeme bu durumun aile birliğini zedelediği için nafaka vermemesi yönünde karara vardı. 

Mahkeme kanıtlarla gelen Aşık’ın somut delillere sahip olması gerekçesiyle lehine karar verdi. Yağmur Sarnıç Cumartesi  sabah 9.00’dan akşam 18:00’e kadar çocuklarını görebilecek bunun dışında çocuklarına yaklaşamayacak. 

“HAKİME HANIM SIRA SENDE, SENİ KOLTUĞUNDAN İNDİRECEĞİM”

Çocuklarının velayeti kaybettiğini öğrendiğinde öfkeden çılgına dönen Yağmur Aşık, sosyal medya hesabından tehditler savurdu. Davaya bakan hakime öfke kusan Aşık, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Daha bitmedi işte şimdi yeni başlıyoruz hakime hanım sıra sende. Şimdi yaptığın usulsüzlüklerin hesabını sana sorma zamanı bekle ve izle. Hak yemek nasıl oluyormuş seni o koltuğundan indirdiğimde yargılanmaya başladığında anlayacaksın. Kendine iyi avukatlar tutarsın inşallah.”

CİNAYETE TEŞEBBÜS!

Boşanma davası sonrası Yağmur Sarnıç, hakkındaki ikinci dava da hareketlenme yaşandı. Boşanma sürecinde firari Erdi Sungur ile beraber Emre Aşık’ı öldürme teşebbüsünden cezalandırma talebi istendi. 4 Kasım’a ertelenen dava da savcılık, sanıkları adam öldürme teşebbüsünden dolayı hapis cezasıyla yargılayacak. 

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.