Emre Kaya isyan etti: Neden göze batıyor?

Geçtiğimiz günlerde Etiler’deki ofisinden çıkarken görüntülenen şarkıcı Emre Kaya, ayaküstü gazetecilerin sorularına yanıt verdi. Kaya …

01.12.2021
Emre Kaya isyan etti: Neden göze batıyor?

Geçtiğimiz günlerde Etiler’deki ofisinden çıkarken görüntülenen şarkıcı Emre Kaya, ayaküstü gazetecilerin sorularına yanıt verdi. Kaya, sanatçıların sahne ücreti ile ilgili gelen eleştirilerle ilgili açıklamada bulundu.

Etiler’de görüntülenen Emre Kaya, “21 şarkıdan oluşan bir arabesk projemiz var. İbrahim Tatlıses’ten Orhan Gencebay’a, Kibariye’den Müslüm Gürses’e kadar çok kıymetli ustalarımızın eserlerini seslendirdim” dedi.

39 yaşındaki şarkıcı, “Benim için bu durum bir ilki taşıyor. Popüler kültüre hizmet eden bir tarzım varken, arabesk şarkıları seslendirmek benim için de ayrı bir heyecan. Ama beğenileceğinden şüphem yok” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yaptığı esprili paylaşımı hatırlatılan Emre Kaya, “Bu dönemde şarkı patlatmak çok zor. ‘Tebessüm’ öyle bir eser oldu benim için. Sözlerimin arkasındayım” şeklinde konuştu.

Yılbaşı konserleri için astronomik rakamlar alan sanatçıların hatırlatılması üzerine Emre Kaya, “Ben de o bahsi geçen rakam bandında konser verdiğim için pek yorum yapamayacağım. Her şey pahalanmışken sanatçıların rakamları niye göze batıyor?” dedi.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir