Emret Komutanım dizisinde psikolojim bozuldu

23.02.2022
Emret Komutanım dizisinde psikolojim bozulduMeşhur oyuncu Arda Kaide, psikoljik problemlerinin iyi mi başladığını söyledi.


Arda Kural: Emret Komutanım dizisinde psikolojim bozuldu

Uzun süreden beri ruhsal problemler yaşayan ve sıkıntılı günleri atlatan meşhur oyuncu Arda Kaide, ekranlara tekrardan dönmek için hazırlık yapıyor. Sıkı bir rejime başlamış olan Kaide, 2 ayda 14 kilo vererek yeni görünümüyle beğeni toplamıştı.

Arda Kaide sessizliğini TV8’de gösterilen “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” programına bozdu.

“KENDİMİ DEĞİŞTİRDİM”

“Uzun bir süre kendimi bırakmıştım. İki senedir kendime oldukca iyi bakıyorum. Düşüncelerimi değil; kendimi değiştirince düşüncelerim de değişti. Ruhsal rahatsızlığı olan kişilere de tavsiyem bu.” diyen Arda Kaide; seneler ilkin ‘Emret Komutanım’ dizisinde beraber rol almış olduğu Sarp Levendoğlu ile asla anlaşamadıklarını ifade ederek ekledi: “Sarp Levendoğlu ile yıldızımız asla barışmadı. Sarp bana bakılırsa aykırı bir tip. Fazlaca rahat davranan bir insan. Kişisel sınırları ihlal etmemek gerekiyor. Fazlaca rahat davranmaya kalktılar. Sınırlarımı ihlal edecek şekilde oldukca rahat konuştular.

“SARP YAPIMCININ YEĞENİYDİ”

Sarp yapımcının yeğeniydi. ‘Sen sus şimdi’ şeklinde bir tavırla ezmeye çalışırmış şeklinde davranışlar falan sergiledi. Uzaktan bakıp beni bir köşede yalnız bıraktılar. Yalnız bırakılıp bakışlar aynı olunca; kırılma noktam sanırım oralar.

“BANKTA TEK BAŞIMA KALDIM”

Bigün Emret Komutanım’ın setinde bankta oturuyoruz. Beraber bir sahne çekiyoruz. Kayıt bitti, bankta tek başına kaldım. Onlar güldü eğlendiler, ben tek başına bırakıldım. Kurnazca şeyler olabilir, çoğumuz yarışırız. Fakat rol çalmalar, benim sözümden ilkin bir şeyler anlatmaya emekler falan. Her şeyin bir adabı olmalı.”

Arda Kural: Emret Komutanım dizisinde psikolojim bozuldu #1

Arda Kural: Emret Komutanım dizisinde psikolojim bozuldu #2Arda Kural: Emret Komutanım dizisinde psikolojim bozuldu #3Arda Kural: Emret Komutanım dizisinde psikolojim bozuldu #4

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.