En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

17.04.2021
En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Kolay bir şekilde kredi kartı almak istiyorsanız, yapmanız gereken en kolay kredi kartı onayı veren bankalarla iletişime geçmektir.

Günümüzde kredi kartı onayı olmak oldukça zordur. Bir kişinin kredi kartı alabilmesi için her bankanın ayrı ayrı prosedürleri bulunmaktadır. Kolay kredi kartı almak istiyorsanız, bankaların prosedürlerini göz önünde bulundurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Özellikle kredi notunuz düşükse bu konuda daha hassas davranmanızda yarar olacaktır. Bu onayı vermek bankaların inisiyatifine kalmış bir durum olmakla birlikte çoğu kez belgelenebilir nitelikte bir geliriniz olmasa bile kredi kartını alabilirsiniz.

Çoğu kez, kara listede olan kişiler ya da kredi notu düşük olan kişiler kredi kartı başvurusunda bulunduklarında ret cevabı alabilmektedir. Bununla birlikte bazı bankalar da teminatlı olarak kredi kartı verebilmektedir. Bunun için yapmanız gereken ilgili banka üzerinden açmış olduğunuz hesaba limit dahilinde belirli bir miktarda para yatırmaktır. Böylece teminat gösterdiğiniz tutarak göre kart limitiniz belirlenecektir. Birçok banka bu şekilde müşterilerine kredi kartı verebilmektedir. Bu bankadan alacağınız kredi kartınızın ödemelerini düzenli olarak yaparak kredi notunuzu da yükseltmeniz mümkün olacaktır. Aynı zamanda sık sık kredi kartı başvurusu yapmamalı ve farklı farklı bankalarla iletişime geçmemelisiniz.

Hangi Bankalar Kolay Kredi Kartı Vermektedir?

Eğer kredi kartı almakta zorluk çekiyorsanız, en kolay kredi kartı veren bankalardan birini seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu bankalardan herhangi biriyle iletişime geçerek kredi kartınızı almanız mümkün olabilir.

  • Bankkart- Ziraat Bankası
  • World- Vakıfbank
  • Maximum Kart- İş Bankası
  • Bonus- Denizbank
  • Axess- Akbank
  • Bonus- TEB
  • Bonus- Garanti BBVA en kolay kredi kartı alabileceğiniz bankalar ve kartlarıdır.

Limitinize göre ve çalıştığınız bankaya göre bu bankalardan biriyle iletişime geçerek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınızı karşılamak için kredi kartına sahip olmuş olacaksınız. Özellikle kara listede olan kişilerin seçim yaparken hassas davranmalarında yarar olacaktır.

Bankadan Kolay Kredi Kartı Almak

Size acil olarak kredi kartı lazımsa yapmanız gereken kolay kredi kartı veren bankalar hangileridir sorusunun cevabını bulmaktadır. Bazı bankalar cep telefonunuz üzerinden dolduracağınız bir form ile kartınızı adresinize kadar göndermektedir. Online olarak başvurunuzu yaparak kredi kartınızı kısa bir sürede almanız mümkündür.  Özellikle bir bankanın maaş müşterisi olmanız durumunda kredi kartı almanız çok daha kolay olacaktır. Daha önce çalıştığınız bir banka ile çalışmanız durumunda kredi kartınızı herkesten daha kolay bir şekilde alabileceksiniz. Öyle ki bazı durumlarda bankalar sizinle iletişime geçerek kredi kartı isteyip istemediğinizi sormaktadır.

Kredi Kartı Onayı Almak

Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kartlarını kullanmak istiyorsanız, bankaya doğrudan giderek ya da online olarak başvurarak kredi kartı için onay alabilirsiniz. Böylece yalnızca birkaç dakika içerisinde dolduracağınız form ile kartınız adresinize kadar kolay bir şekilde gelecektir. Limitini sizin belirlediğiniz bir kredi kartı da almanız mümkündür.

Günümüzde kolay bir şekilde kredi kartı veren bankaların sayısı oldukça fazladır. Fakat bankalar, başvuru yapan müşteri ile ilgili araştırmalarını yaptıktan sonra buna karar verirler. Özellikle yüksek limitli bir kart istiyorsanız, belirli şartları taşımanız gerekecektir. Burada kredi notunuz, aylık geliriniz, kredi siciliniz ve finansal geçmişiniz gibi birçok faktör rol oynamaktadır. Bu tür konularda sıkıntı yaşamanız durumunda başvurunuzun onaylanması sorun olabilir. fakat kredi kartı alırken onay şansınızı arttırmak istiyorsanız yapmanız gereken müşteri sayısı diğerlerine göre daha az olan bir bankadan kredi kartı talep etmektir. Kredi kartı onayı almak böylece sizin için çok daha kolay olacaktır.

 

 

 

ETİKETLER: , , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.