Epic Games, iki oyunu kısa süreliğine parasız yapmış oldu

03.03.2022
Epic Games, iki oyunu kısa süreliğine parasız yapmış oldu


Epic Games Store haftalık parasız oyun kampanyasına devam ediyor. Geçen hafta Perşembe günü 190 TL tutarındaki Cris Tales oyununu 3 Mart’a kadar parasız icra eden Epic Games, bu kampanyanın süresinin dolmasının arkasından iki oyun ve bir eklentiyi 10 Mart’a kadar parasız hale getirdi.

Bu haftaki parasız oyunlardan ikisi, Atari tarafınca gösterilen aksiyon temalı Black Widow: Recharged ve Centipede: Recharged. Bunun yanı sıra da Dauntless oyununda kullanabileceğiniz 25 TL tutarındaki Epic Slayer Kiti parasız indirilebiliyor. Üç kampanyanın da 10 Mart Perşembe saat 19:00’da biteceğini hatırlatalım.

Yeni nesil konsollar için ücretsiz Resident Evil müjdesi


Yeni nesil konsollar için parasız Resident Evil müjdesi

Yeni nesil konsollarda parasız Resident Evil fırsatı başlıyor. Resident Evil’in üç oyunu, PS5 ve Xbox Series’te parasız sunulacak.

İki oyun Epic Games Store’da parasız

Centipede: Recharged

AdamVision ve SneakyBox tarafınca geliştirilip Atari tarafınca gösterilen Centipede: Recharged’in düzgüsel kıymeti 17 TL. Bir kez Epic Games kütüphanenize ekledikten sonra yaşam boyu sizde kalıyor. 10 Mart’tan sonrasında kitaplığınızdan silmediğiniz müddetçe arzu ettiğiniz vakit para ödemeden yükleyebiliyorsunuz.

Centipede: Recharged

Oyunun mevzusu: “Orijinal böcek patlatmalı arcade oyunu geri döndü! Centipede: Recharged çağıl ekranlar için görkemli görüntüler, 16:9 oyun alanı ve ödüllü video oyun müzikleri bestecisi Megan McDuffee’nin orijinal oyun müzikleriyle çağıl zamanların oyun deneyimi için tekrardan tasarlandı.”

Sistem Gereksinimleri Minimum Tavsiye edilen
İşletim sistemi Windows 7 Windows 7
İşlemci Çift çekirdekli işlemci Çift çekirdekli işlemci
Bellek 4GB RAM 4GB RAM
Depolama 400 MB 400 MB

Black Widow: Recharged

17 TL tutarındaki Atari oyunu Black Widow: Recharged, bu haftaki parasız Epic Games oyunları içinde içeriyor. Black Widow: Recharged’i Epic Games Store sayfasında bulunan Kitaplığa Ekle butonuna basarak para ödemeden yükleyebilirsiniz.

epic games ücretsiz oyun
Black Widow: Recharged

Oyunun mevzusu: “Black Widow: Recharged, Cadılar Bayramı için tam zamanında görkemli görüntüler, güçlü yeni beceriler ve ödüllü video oyun müzikleri bestecisi Megan McDuffee’nin yeni orijinal oyun müzikleriyle çağıl zamanların oyun deneyimi için tekrardan tasarlandı.”

Sistem Gereksinimleri Minimum Tavsiye edilen
İşletim sistemi Windows 7 Windows 7
İşlemci Çift çekirdekli işlemci Çift çekirdekli işlemci
Bellek 4GB RAM 4GB RAM
Depolama 400 MB 400 MB

Epic Slayer Kiti

Phoenix Labs tarafınca geliştirilen Dauntless oyununda kullanabileceğiniz Epic Slayer Kiti de haftanın ücretsizleri içinde. Eklenti, Epic Games’te “Bu epik donanım paketiyle gökyüzüne çık. 3 günlük VIP kulübü ve ilerlemeni hızlandırmak için bir miktar para ile her şeye hazır olacaksın!” ifadeleriyle tanımlanıyor.

Sistem Gereksinimleri Minimum Tavsiye edilen
İşletim sistemi Windows 7 DX11 Destekli Windows 10
İşlemci Intel Core i5 Intel Core i7
Bellek 4GB RAM 8GB RAM
Ekran kartı NVIDIA 660Ti NVIDIA GTX 970
Depolama 15GB 15GB
DirectX DirectX11 DirectX11


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.