Epic Games’in bu haftaki parasız oyunu yayınlandı

03.02.2022
Epic Games’in bu haftaki parasız oyunu yayınlandı


Epic Games her hafta bir parasız oyun veriyor. Aralık ayında 15 gün süresince 15 tane armağan oyun dağıtan şirket bu kampanyayı 2021’in son gününde bitirme sonucu almıştı. Haftalık parasız oyun kampanyasına tüm hızıyla devam eden Epic Games Store, bugün 49 TL tutarındaki Yooka-Laylee and the Impossible Lair’i parasız yapmış oldu. Playtonic Games Ltd. tarafınca geliştirilen […]

Epic Games her hafta bir parasız oyun veriyor. Aralık ayında 15 gün süresince 15 tane armağan oyun dağıtan şirket bu kampanyayı 2021’in son gününde bitirme sonucu almıştı. Haftalık parasız oyun kampanyasına tüm hızıyla devam eden Epic Games Store, bugün 49 TL tutarındaki Yooka-Laylee and the Impossible Lair’i parasız yapmış oldu.

Playtonic Games Ltd. tarafınca geliştirilen ve Team17 Digital Ltd tarafınca gösterilen Yooka-Laylee and the Impossible Lair, 2019’da Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One için dijital olarak piyasaya çıktı. Platform oyunu, 3 – 10 Şubat içinde Epic Games Store üstünden parasız indirilebiliyor.

397 TL’lik uygulama ve oyun geçici süreyle bedava oldu


397 TL’lik uygulama ve oyun geçici süreyle parasız oldu

Google Play Store, toplam kıymeti 397 TL olan mobil uygulama, oyun ve ikon paketlerini geçici olarak parasız yapmış oldu.

49 TL’lik oyun Epic Games mağazada parasız

Yooka-Laylee and the Impossible Lair oyununa parasız haiz olmak için ilk olarak Epic Games hesabı edinmelisiniz. Eğer yoksa bir tane hesap oluşturun. Arkasından oyunun Epic Games Store’daki sayfasına gidin, istendiğinde giriş yapın ve Yükle butonuna dokunun. ‘Şimdi Sipariş Ver’ düğmesine tıklayarak kitaplığınıza ilave edin.

epic games store ücretsiz oyun

Oyunu bir kere kitaplığınıza ekledikten sonra yaşam boyu sizde duracak. Kampanya süresi dolduktan sonrasında bile kitaplığınızdan silmediğiniz sürece parasız yükleyebileceksiniz. Oyunun özelliklerinden özetlemek gerekirse anlatmak gerekirse:

  • Her düzey, güzel ve zengin görselleri detaylı ve derinlikli bir halde sunuyor. Yooka, Laylee ve renkli karakterlerin tamamı (iyi ve kötü), çarpıcı 2.5D’de gerçekleştirildi.
  • Üst dünya, seviyeden seviyeye atlamak için bir merkez değil. Aksine tamamen ayrı bir oyun deneyimi sunmakta! Hedefleri ve bulmacaları tamamlayarak daha fazlaca 2D seviyeyi keşfedin ve kilidini açın. Royal Beettalion arılarını kurtarın ve nesneleri bulun.
  • Oyuncular, Capital B’nin Çıkmaz Sığınak’ında diledikleri süre savaşım etmekte özgürdür yalnız Royal Beettalion’ın yardımı olmadan bu pek kolay olmayabilir.
Sistem gereksinimleri Minimum Tavsiye edilen
İşletim sistemi Windows 7 SP1 64-bit Windows 10 64 bit
İşlemci Intel Core i3-2125 yada AMD A8-6600K Intel Core i5-2550 yada AMD FX-8120
Bellek 6 GB RAM 7 GB RAM
Ekran kartı GeForce GTX 650 yada Radeon HD 5770 GeForce GTX 660 yada Radeon R9 270
Depolama Minimum 6 GB Minimum 8 GB

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.