Erdal Beşikçioğlu’ndan sevenlerini üzen haber

26.12.2021
Erdal Beşikçioğlu’ndan sevenlerini üzen haber


Erdal Beşikçioğlu’ndan sevenlerini üzen haber

Erdal Beşikçioğlu’nun koronavirüs testi pozitif çıktı. Usta oyunun Farah Zeynep Abdullah ile başrolü paylaşmış olduğu ‘ Bergen’ filminin çekimlerine ara verildi. Acıların Hanımı’ olarak tanınan ve 1989’da eski eşi tarafınca öldürülen Bergen’i, yaşamını anlatacak filmimizde Serenay Sarıkaya oynayacaktı.

Çekimler pandemi sebebiyle onlarca kere ertelenince Serenay geri adım attı ve Farah Zeynep Abdullah ile anlaşıldı. Çekimler tam başlayacaktı ki, Farah Zeynep Abdullah Covid-19’a yakalandı. Güzel oyuncu iyileşir iyileşmez set kuruldu. Ne var ki, sete gene mecburi ara verildi.

Şundan dolayı bu kez de ‘Bergen’in eli kanlı eşini oynayan Erdal Beşikçioğlu’nun Covid-19’a yakalandığı öğrenildi. Erdal Beşikçioğlu’nun sağlığına kavuşmasının arkasından çekimlerin yeniden devam edeceği bilgisi verildi.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.