Erdoğan, internasyonal görüşme sanatını gösterdi

04.07.2022
Erdoğan, internasyonal görüşme sanatını gösterdiYunan Ta Nea gazetesinin “Erdoğan’ın Görüşme Sanatı” başlıklı makalesinde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın NATO Zirvesi’ndeki rolüne dikkati çekildi.

Türkiye’nin Madrid’deki NATO Zirvesi’nde elde etmiş olduğu kazanımlar, Yunan basınında da geniş yer aldı.

Yunan hükümetinin Türkiye’ye karşı etkisiz kalmış olduğu eleştirisi yapılırken, bilhassa Erdoğan liderliğindeki Türkiye’nin zirverde ilkin çıktığına ve Yunanistan’ın aksine istediğini aldına vurgu yapılmış oldu.

Yunan basını: Erdoğan, uluslararası müzakere sanatını gösterdi #1

“Erdoğan, görüşme sanatını gösterdi”

AA’nın haberine bakılırsa; Ta Nea gazetesi, dış politikada Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dair bir yazı yayınladı.

“Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Görüşme Sanatı” adlı makalede, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zirvedeki rolüne vurgu yapılmış oldu.

Yazıda, “Türk Cumhurbaşkanı, internasyonal arenada hala görüşme sanatına haiz bulunduğunu, Madrid Zirvesi’nde gösterdi.” ifadesine yer verildi.

Yunan basını: Erdoğan, uluslararası müzakere sanatını gösterdi #2

“Erdoğan’ın iyi mi bir politikacı bulunduğunu unutuyoruz”

Makalede, “Erdoğan’ın internasyonal alanda hususi deneyime ve hedeflerine ulaşabilecek yeterlilikte bir politikacı bulunduğunu kimi zaman unutuyoruz.” yorumu yapılmış oldu.

Yunan basını: Erdoğan, uluslararası müzakere sanatını gösterdi #3

“Uzun solukta Türkiye karlı çıktı”

Uzun vadeli bakıldığında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın karlı çıkacağı belirtilen yazıda Yunanistan ile Türkiye arasındaki gerilimin yükselmesinde oranı olan Miçotakis hükümeti ise üstü kapalı eleştirildi.

Yunan basını: Erdoğan, uluslararası müzakere sanatını gösterdi #4

Yunan basını: Erdoğan, uluslararası müzakere sanatını gösterdi #5

Yunan basını: Erdoğan, uluslararası müzakere sanatını gösterdi #6

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir. deneme bonusu veren siteler