Erdoğan’la tartışması gündem olan ziraatçi bu kez Akşener’in önünü kesti

22.02.2022
Erdoğan’la tartışması gündem olan ziraatçi bu kez Akşener’in önünü kesti


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Mersin ziyareti esnasında garip anlamış olur yaşandı. 2006 senesinde devrin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ile münakaşa yaşayan ve uzun süre Türkiye basınında gündem olan ziraatçi Kemal Öncel, bu kez de Akşener’in Mersin ziyaretinde ortaya çıktı.

AKŞENER’İN ÖNÜNÜ KESTİ

Akşener, Akdeniz ilçesindeki temasları esnasında, bir giyim mağazasından çıkmış olduğu anda, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile seneler ilkin Mersin programındaki tartışmasıyla Türkiye gündemine oturan ziraatçi Kemal Öncel tarafınca önü kesildi.

Akşener’e, “Sizi takdir ediyoruz, sizi seviyoruz” diyen Öncel, halk adına hususi bir istirhamı bulunduğunu dile getirdi.

Mersinli çiftçi bu kez Akşener’in programında ortaya çıktı

“CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NİN İPİYLE YÜRÜMEYİN”

Ziraatçi Öncel, “Halk sizden üçüncü ittifakı bekliyor. Cumhuriyet Halk Partisi’nin ipiyle yürümeyin. Onlardan ne köy olur ne kasaba. Tamam, yaşam pahalı, ne acılar çektim, buna karşın diyorum ki, gelin Cumhurbaşkanı ile bir görüşün, Bahçeli ile bir görüşün fakat görüşün. ‘Gidin onlara katılın’ demiyorum, takdir sizindir fakat 15 vekil verdiler, siz sokağa çıktınız onların reytingi arttı. CHP’den o denli insan ‘İYİ Parti’ diyordu ki, şimdi konsolide ettiler. Cumhuriyet Halk Partisi ve lideri, geldi beni sırtımdan Mersin’de vurdu. Sırtımdan vurdu ayağıma gelen adamlar. Ilkin başıma geldi dedim bunlara, baktım ki beni kullanıp attılar, ne sözler ne vaatler verdiler bana, pazarlıkla geldiler bana. Ben sizin huzurunuzdayım. Terbiyesizlik olarak addetmeyin, ülke sizi seviyor, millet sizi seviyor fakat Cumhuriyet Halk Partisi; hepimiz oraya ‘hayır’ diyor” diye konuştu.

Mersinli çiftçi bu kez Akşener’in programında ortaya çıktı

Meral Akşener, ziraatçi Kemal Öncel’i dinledikten sonrasında teşekkür ederek, esnaf gezisine devam etti. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Son dakika! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan önemli açıklamalarSon dakika! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan mühim açıklamalar
Köpekbalığı genç adamı parçalayarak öldürdü…Köpekbalığı genç adamı parçalayarak öldürdü…
Öldürülecek Ukraynalıların listesi varÖldürülecek Ukraynalıların sıralaması var



YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.